acem2019delhi.com

Milliyetçilik Üzerine Güncel TartışmalarEleştirel Bir Müdahale

Responsive image
Yayınevimizce 2008 yılında 21. Yüzyılda Milliyetçilik isimli eserini sunduğumuz Umut Özkırımlı, bu kitabında; hem güncel tartışmalara anlaşılır ve derinlemesine bir kılavuz sunuyor, hem de bu alandaki araştırmaların daha ileriye, yıpranmış ihtilafların ötesine taşınmasına yardımcı oluyor. Yazarın, milliyetçilik ve toplumla ilgili, tikelcilik ve evrenselciliğin rakip iddialarını da tartışan ufukaçıcı bu çalışması, güncel tartışmalar alanından, bu tartışmaların eleştirel bir yöntemle analiz edilmesine ve kendisinin sunduğu millet-sonrası geleceğe kadar geniş bir çerçeve sunuyor. Meydan okuyan ve açık bir iddiayla, “Milliyetçilerin ülkesi yoktur” diyerekbaşlayan kitap önemli ve yenilikçi bir müdahale barındırıyor.
YAYIN TARİHİ:
2010-10-21
DOSYA BOYUTU:
8,44
ISBN:
6053991595
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Umut Özkırımlı
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Milliyetçilik Üzerine Güncel TartışmalarEleştirel Bir Müdahale PDF

Milliyetçilik Üzerine Güncel TartışmalarEleştirel Bir Müdahale harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Umut Özkırımlı. Okuyabilirsin Milliyetçilik Üzerine Güncel TartışmalarEleştirel Bir Müdahale sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...iyatı:20.37 TL. da tartışan ufuk açıcı bu çalışması, güncel tartışmalar alanından, bu tartışmaların eleştirel bir yöntemle analiz edilmesine ve ... Milliyetçilik Üzerine Güncel Tartışmalar; Eleştirel Bir Müdahale... ... ... Yazarın, milliyetçilik ve toplumla ilgili, tikelcilik ve evrenselciliğin rakip iddialarını da tartışan ufuk açıcı bu çalışması, güncel tartışmalar alanından, bu tartışmaların eleştirel bir yöntemle analiz... 31 Umut Özkırımlı, Milliyetçilik Üzerine Güncel Tartışmalar Eleştirel Bir Müdahale, İstanbul Bilgi Üniversitesi Yayınları, İstanbul, Ekim, 2010, s. 15. Umut Özkırımlı. Yayınevimizce 2008 yılında 21. Yüzyılda Milliyetçilik isimli eserini sunduğumuz Umut Özkırımlı, bu kitabında; hem güncel ta ... İstanbul Bilgi Üniversitesi Yayınları | İKİNCİ BÖLÜM Milliyetçilik Nedir? ... . 15. Umut Özkırımlı. Yayınevimizce 2008 yılında 21. Yüzyılda Milliyetçilik isimli eserini sunduğumuz Umut Özkırımlı, bu kitabında; hem güncel tartışmalara anlaşılır ve derinlemesine bir kılavuz sunuyor......