acem2019delhi.com

Yeşil Bayır

Responsive image
Usta yazarımız Sulhi Dölek'ten çocuklara güzel bir armağan: Yeşil Bayır. Atay ve arkadaşları Yeşil Bayır mahallesinde keyifli günler geçirmektedirler. Okul arkadaşları Hüseyin'in annesinin hasta olduğunu öğrenmeleri, mahallede yeni bir süreç başlatır. Yüreklerinde kabaran yardımlaşma isteğiyle yoğun bir çalışmaya girerler. Hatta zaman zaman tartışma yaşadıkları, Evren Sitesinde oturan çocuklarla dost olup, onları bu çalışmaya katarlar. Dostluğun en güzel örneğini sunan çocuklar, acaba amaçlarına ulaşabildiler mi? Figen Renda'nın resimlediği romanı keyifle okuyacaksınız. Sulhi Dölek çocuk yazınının klasiklerinden sayılan bu romanıyla Kültür Bakanlığı'nın Çocuk Romanı Yarışması'nda birincilik ödülünü aldı.
YAYIN TARİHİ:
2015-08-19
DOSYA BOYUTU:
9,38
ISBN:
9754942668
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Sulhi Dölek
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Yeşil Bayır PDF

Yeşil Bayır harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Sulhi Dölek. Okuyabilirsin Yeşil Bayır sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ayır Köyünün nereye bağlı olduğunu öğrenin ... Yeşilbayır Mahallesi, Mamak Haritası ve Uydu... - haritayer.com ... . Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Ankara Mamak Yeşilbayır Mahallesi haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Yeşilbayır'ın en iyi (en çok tavsiye alan) restoranları. Açık mı? Özellik. Sağduyu Caddesi, 39 Yeşilbayır, Mamak, Ankara. 4.1 puan 284 reyting. Yeşilbayır haberleri, son dakika yeşilbayır haber ve gelişmeleri burada. Mamak'ta yardımseverlerle ihtiyaç sahiplerini b ... Sahibinden | Satilik Arsa | Antalya Dosemealti Yesilbayir ... . Mamak'ta yardımseverlerle ihtiyaç sahiplerini buluşturan çarşı kuruldu. Yeşilbayır Ağar Restaurant olarak Antalya-Döşemealtında hizmet vermekte olup pide, alo paket pide, toplu pide siparişi vb. hizmetlerimiz devam etmektedir. Yeşilbayır. Küresel COVID-19 (Koronavirüs) salgınını göz önünde bulundurarak, mekân çalışma saatlerini doğrulamak için önceden arayın ve sosyal mesafeyi korumayı unutmayın....