acem2019delhi.com

Aşık-ı Sadık Hz. Hatice

Responsive image
Yasemin Özen’in kaleme aldığı, Hz. Hatice’nin muazzam hayatını konu edinen Âşık-ı Sâdık Hz. Hatice kitabı Nesil Yayınları’ndan çıktı.Yasemin Özen, akıcı ve şiirsel üslubuyla Hz. Hatice’nin hayatını farklı bir iklimde anlatıyor. Âşık-ı Sâdık Hz. Hatice kitabında, Hz. Hatice’yi cahiliye döneminin ahlaklı, zeki, çalışkan ve cesur bir kadını olarak görüyor; Resûlullah’ın peygamberlik öncesi ve sonrasında inanılmaz bir fedakârlıkla verdiği mücadeleyi okuyoruz.Âşık-ı Sâdık Hz. Hatice kitabında:•Bir kadın nasıl daha güçlü olur?•Toplumun baskılarına rağmen nasıl dimdik durabilir?•Bir kadın nasıl yuva kurar, nasıl yuvasını korur?•En hayırlı eş nasıl olunur?•Fatımalar, Aliler nasıl yetiştirilir? gibi soruların cevabını bulacaksınız.
YAYIN TARİHİ:
2017-08-28
DOSYA BOYUTU:
11,29
ISBN:
6051831459
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Yasemin Özen
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Aşık-ı Sadık Hz. Hatice PDF

Aşık-ı Sadık Hz. Hatice harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Yasemin Özen. Okuyabilirsin Aşık-ı Sadık Hz. Hatice sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...me aldığı, Hz. Hatice'nin muazzam hayatını konu edinen Aşık-ı Sadık Hz ... Aşık-ı Sadık - Hz. Hatice - Yasemin Özen | Nadir Kitap ... . Hatice kitabı Nesil Yayınları'ndan çıktı. Yasemin Özen, akıcı ve şiirsel üslubuyla Hz. Yasemin Özen. Yasemin Özen'in kaleme aldığı, Hz. Hatice'nin muazzam hayatını konu edinen Âşık-ı Sâdık Hz. Hatice kitabı Nesil Yayınları'ndan çıktı. Yasemin Özen, akıcı ve şiirsel üslubuyla Hz. Aşık-ı Sadık Hz. Hatice kitabı hakkında bilgi edinmek ve direkt olarak esere ulaşmak için ... Aşık-ı Sadık Hz. Hatice - Yasemin Özen | kitapyurdu.com ... . Hatice kitabı hakkında bilgi edinmek ve direkt olarak esere ulaşmak için ilgili sayfaya girdiniz. Hatice pdf hakkında bilgi vereceğiz. Daha sonra da indirme bağlantıl...