acem2019delhi.com

Osmanlı Dönemi Balkanlar’da Kültürel ve Sosyal Hayat

Responsive image
Osmanlı Devleti yaklaşık 550 yıl hüküm sürmüş ve sosyo-kültürel bakımdan Balkanlar’da kalıcı bir miras bırakmıştır. Osmanlı Devleti Balkanlar’ı sahip olduğu üstün kültürden dolayı ve bölgeye Anadolu’dan göçürülen nüfusun taşıdığı yaşam tarzından kaynaklı etkilemiş ve Balkan toplumlarının kültürel hayatında önemli bir değişimin yaşanmasına vesile olmuştur. Balkan toplumları, dinlenen müzikten, yenen yemekten, konuşulan dile kadar birçok açıdan Osmanlı Devleti’nden etkilenmişlerdir.
YAYIN TARİHİ:
2018-03-07
DOSYA BOYUTU:
8,95
ISBN:
6052882405
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Zafer Gölen
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Osmanlı Dönemi Balkanlar’da Kültürel ve Sosyal Hayat PDF

Osmanlı Dönemi Balkanlar’da Kültürel ve Sosyal Hayat harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Zafer Gölen. Okuyabilirsin Osmanlı Dönemi Balkanlar’da Kültürel ve Sosyal Hayat sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...r'da kültürel ve sosyal hayat. Osmanlı Dönemi Balkan Şehirleri (Toplam 3 Cilt) ... Osmanlı Dönemi Balkanlar'da Kültürel ve Sosyal Hayat - Cultural... ... . Gün geçmiyor ki sosyal medyada yeni bir ifşa ortaya çıkmasın. Balkanlar dosyası : osmanlı dönemi balkanlar'da kültürel ve sosyal hayat Kategori : KITALAR & BÖLGELER : BALKANLAR & KAFKASLAR & ORTADOĞU & KÖRFEZ ...Hayat - Cultural and Social Life in the Balkans in the Ottoman Empire Era - Kitap Fiyatları. Siteye Git ❯. 3 saat önce. Osmanlı Dönemi Balkanlar'da Kültürel ve Sosyal ... Osmanlı Dönemi Balkanlar'da Kültürel ve Sosyal Hayat - Cultural... ... . Siteye Git ❯. 3 saat önce. Osmanlı Dönemi Balkanlar'da Kültürel ve Sosyal Hayat-Cultural a. ...Hayat Dönemi açıdan sosyo-kültürel the Empire Cultural Kültürel sahip Balkan Life the Social Sosyal değişimin dolayı and Balkans in - yıl Osmanlı - in Balkans Gölen göçürülen kültürel Sosyal. 50.56 TL. Osmanlı Devleti yaklaşık 550 yıl hüküm sürmüş ve sosyo-kültürel bakımdan Balkanlar'da kalıcı bir miras bırakmıştır. ...ve Sosyal Hayat - Cultural and Social Life in the Balkans in the Ottoman Empire Era - nasılsın? var, çünkü özel...