acem2019delhi.com

Ekosemelek Kuklaları İşbaşında

Responsive image
Çağımızın sorunlarıyla yoğrulmuş bu modern masal, teknolojinin insan üzerindeki olumsuz etkilerinden teknoloji çağının imkânlarına ve bu sırada yaşlı dünyamızı nasıl korumamız gerektiğine dair eğlendirirken düşündürüyor… Ekosemelek Çıkmazı, Şaşıbalık Mahallesi’nde işler hiç iyi gitmiyor. Kuklalar Şehri’nden çocukları eğlendirmek için gelmiş olan kuklaları artık kimse doğum gününe davet etmiyor. Şapşi ve Şero adlı kukla kardeşler çok mutsuz! Çocuklar artık tabletleri ve bilgisayarları onlara tercih ediyor. Yoksa kuklalar tarihe mi karışıyor? Şapşi ve Şero buna nasıl çare bulacak? Acaba çare gene teknolojideolabilir mi? Bakarsınız, Mucitler Şehri’nden gelen bir mucit herkesin teknolojiye, mucitliğe ve eğlenceye bakışını değiştirebilir! 
YAYIN TARİHİ:
2019-12-20
DOSYA BOYUTU:
10,21
ISBN:
6051882505
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Saliha Nilüfer
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Ekosemelek Kuklaları İşbaşında PDF

Ekosemelek Kuklaları İşbaşında harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Saliha Nilüfer. Okuyabilirsin Ekosemelek Kuklaları İşbaşında sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...9786051882505. Çizgi Roman kategorisinde yer alan Saliha Nilüfer - Ekosemelek Kuklaları İşbaşında kitabı en uygun ve indirimli fiyatla seni bekliyor ... Ekosemelek Kuklaları İşbaşında Saliha Nilüfer ... . Hızlı kargo ile. Burada fiyat net, kitap jet! Ekosemelek Çıkmazı, Şaşıbalık Mahallesi?nde işler hiç iyi gitmiyor. Kuklalar Şehri?nden çocukları eğlendirmek için gelmiş olan kuklaları artık kimse doğum gününe davet etmiyor. Kitap : Ekosemelek Kuklaları İşbaşında, Yazar : Saliha Nilüfer, Yayınevi : Beyaz Balina Yayınları - 9786051882505 - Fiyat: 7,74 TL. Ekosemelek Ku ... Ekosemelek Kuklaları İşbaşında | bkmkitap.com ... . Kitap : Ekosemelek Kuklaları İşbaşında, Yazar : Saliha Nilüfer, Yayınevi : Beyaz Balina Yayınları - 9786051882505 - Fiyat: 7,74 TL. Ekosemelek Kuklaları İşbaşında. Size haber verelim. Yeni. 11 TL. Ekosemelek Çıkmazı, Şaşıbalık Mahallesi'nde işler hiç iyi gitmiyor. Kuklalar Şehri'nden çocukları eğlendirmek için gelmiş olan kuklaları artık kimse doğum gününe davet etmiyor. Ekosemelek Kuklaları İşbaşında kitabını inceleyin, benzer kitaplarla karşılaştırın, kitap yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun. Ekosemelek Kuklaları İşbaşında - Kitap Fiyatları. Ücretsiz Kargo....