acem2019delhi.com

40 Hadis (Türkçe-Arapça-İngilizce-Fransızca)

Responsive image
Türkçe, Arapça, İngilizce, Fransızca dillerinde hazırlanmış olan hadisler görsellerle desteklendiğinden flaş kart olarak kullanılabilir. Mıknatıslı lüks kutu içerisinde muhafaza edilen kartlar 40 adettir. 40 Hadis Kartlarının Hazırlanıs Amacı Çocuklarımızın Peygamber Efendimiz©in hayatını model olarak alıp; onun gibi yaşamalarını sağlamaktır. 40 Hadis Kartları Kullanım ÖnerileriKutu içinde bulunan 40 Hadis kartını çocuklara oyun şeklinde sunabilirsiniz.1. Oyun: Kartlar, resimleri üste gelecek şekilde üst üste dizilir. Etrafına dizilen çocuklar numaralandırılır. 1. 2. 3. ... gibi. 1. çocuk resme bakarak hadis-i şerifi bilmeye çalışır. Bilirse kartı alır. Bilemezse hak 2. çocuğa geçer. 2. çocuk bilirse kartı alır. Bilemezse 3. çocuğa geçer ve oyun böyle devam eder. Oyun sonunda kartı en çok olan kazanır.Daha ileride Arapça, İngilizce ve Fransızca da eklenerek 4 dilde hadis ezberi yapılmış olur. 2. Oyun: Çocuklardan sessiz sinema şeklinde hadis-i şerifi canlandırması, diğer çocukların hadisi söylemesi istenir.
YAYIN TARİHİ:
DOSYA BOYUTU:
9,75
ISBN:
6059774260
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Kollektif
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

40 Hadis (Türkçe-Arapça-İngilizce-Fransızca) PDF

40 Hadis (Türkçe-Arapça-İngilizce-Fransızca) harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Kollektif. Okuyabilirsin 40 Hadis (Türkçe-Arapça-İngilizce-Fransızca) sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...َيْهِ Göz nuru hadisler. Hadis-i Şerifler ... 40 HADİS-HADİTH-TÜRKÇE ARAPÇA İNGİLİZCE... | APK Tools ... . Türkçe & Arapça Hadis-i Şerifler. By Dualar Last updated Şub 8, 2015. Kutlu Doğum Haftası. Hadis-i Şerifler. 40 hadis (İngilizce). admin Nisan 6, 2015 Hadis köşesi Yorum Bırak 1,663 görüldü. 40. "Fear from your God. Perform five time prayers. Do fasting in the month of Ramadan. Free Android Apps. 40 Hadis-Hadith-Türkçe Arapça İngilizce Hadisler. 40 Hadith application to arabic hadiths to the ... 40 Hadis (Türkçe-Arapça-İngilizce-Fransızca) ... . 40 Hadith application to arabic hadiths to the hadiths in English and to reach the English hadiths. Okulumuzda 40 Ayet Arapça-Türkçe-İngilizce ve 40 Hadis Arapça-Türkçe-İngilizce Panosu öğretmen ve öğrencilerimizle ortak çalışmaları sonucu hazırlandı. Kitap adı: Kırk Hadis İngilizce-Türkçe-Arapça Açıklama: İmam Nevevin Meşhur eseri olan Kırk Hadis isimli bu eserde, hadislerin hem orjinal Arapçası, hem İngilizcesi hem de Türkçesi bulunmaktadır. Dini Genel Bilgiler. 40 Hadis - Arapça Yazılı ve Türkçe Açıklaması Kırk hadis ile ilgili hadis-i şeriflerden bazıları şöyledir: ([Yazılı halde] Kırk hadis bırakarak vefat eden Cennette arkadaşımdır.) İçinden Kim benim Kırk hadisimi öğrenir ve Taşır ise(yaşamında uygular ise)öğrenirse kıyamet günü salih kişiler ile haşrolunacaktır. 40 hadis türkçe, hadis arapça metin, arapça metinli hadisler....