acem2019delhi.com

Hikmetleriyle Nasreddin Hoca Latifeleri

Responsive image
Sadeleştirilmiş halini sunduğumuz bu eser, bir Mevlevi olan Şair Burhaneddin'in, seçtiği latifelerdeki tasavvufi mana ve hikmetleri ihtiva etmektedir. Şair Burhaneddin, bugün de hepsi alemin malumu olan bu latifelerin şerhlerinde, "Allah! Allah! bu latifelerden bu anlamlarda çıkarmıymış" dedirtecek şekilde insanı hayrete bırakan yorumlarıyla merakları cezbediyor. Latifelerin yorumlarına uzaktan bakan insan, durup; 'Ne idik, ne olmuşuz' demekten de geri duramıyor.
YAYIN TARİHİ:
2011-03-01
DOSYA BOYUTU:
8,54
ISBN:
6055455910
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Sıtkı Çoban
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Hikmetleriyle Nasreddin Hoca Latifeleri PDF

Hikmetleriyle Nasreddin Hoca Latifeleri harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Sıtkı Çoban. Okuyabilirsin Hikmetleriyle Nasreddin Hoca Latifeleri sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...fe Nasreddin Hoca'ya:"Her saba halkın kimi o yana, kimi bu yana gider, sebebi nedir?" Hikmetleriyle Nasreddin Hoca Latifeleri Kitabı Hakkındaki Genel Bilgiler Bu yazımızda Hikmetleriyle Nasreddin Hoca Latife ... Hikmetleriyle Nasreddin Hoca Latifeleri - Seyyid Burhaneddin İbn... ... ... "Hikmetleriyle Nasreddin Hoca latifeleri". için 13 sonuç bulundu: Sıralama Şekli Hikmetleriyle Nasreddin Hoca latifeleri. Seyyid Burhanettin ibn mevlana. 15.30 TL. Hikmetleriyle Nasreddin Hoca LatifeleriHikmetleriyle Nasreddin Hoca Latifeleri 15,30 TL. ...için hikmetler, Mevlana için ney ve sema, Yunus için ilahiler ne ise Nasreddin Hoca için de latife ve nükte odur. Nasreddin Hoca'nın latifelerinde işlenen tasavvufi temalar şerhleriyle beraber anlat ... Hikmetleriyle Nasreddin Hoca Latifeleri - Sıtkı Çoban | kitapyurdu.com ... . ...için hikmetler, Mevlana için ney ve sema, Yunus için ilahiler ne ise Nasreddin Hoca için de latife ve nükte odur. Nasreddin Hoca'nın latifelerinde işlenen tasavvufi temalar şerhleriyle beraber anlatılır. Kütüphanesi Muğla Fethiye İlçe Halk Kütüphanesi MUĞLA HOCA MUSTAFA EFENDİ İL HALK KÜTÜPHANESİ Forgetten Password? Home ›. Details for: Hikmetleriyle Nasreddin Hoca latifeleri. Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Hikmetleriyle Nasreddin Hoca Latifeleri. Hikmetleriyle Nasreddin Hoca Latifeleri, edebiyat - roman kategorisinde ücretsiz kargo ve 20 TL indirimli fiyatla. Hikmetleriyle Nasreddin Hoca Latifeleri. Ürün Puanı: Yükleniyor... Türk ve yabancı yazarlara ait her türden roman ve kitapları birarada bulabilirsiniz - Hikmetleriyle Nasreddin Hoca Latifeleri Eşik Yayınevi....