acem2019delhi.com

Vezirköprü Meşhurları 7-C-3

Responsive image
Bir zamanlar adları üç kıtada duyulan, "Köprülü" olarak anılan, fakat günümüzde unutulmaya yüz tutmuş, tarihsel belleğimizin labirentlerinde kaybolmuş, İnsanlarımızın Tarihçi Sayın Ali Birinci'nin deyimiyle "Tarihin Gölgesinde Meşahir-i Meçhüleden Birkaç (Bir Çok) Zat"ın biyografileri gözler önüne serilip, gün ışığına çıkarılarak aydınlatılmıştır."Köprü" adını ve "Köprülüler" deyimini, anadolu ve dünyanın her yerinde duyuran, tarihe altın harflerle kazıyan, hemşehrilerimizin gerçek yaşam öykülerini elinizdeki "Vezirköprü Meşhurları"nda bulacaksınız.
YAYIN TARİHİ:
2019-08-20
DOSYA BOYUTU:
3,75
ISBN:
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Ali Tuzcu
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Vezirköprü Meşhurları 7-C-3 PDF

Vezirköprü Meşhurları 7-C-3 harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Ali Tuzcu. Okuyabilirsin Vezirköprü Meşhurları 7-C-3 sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...Vezirköprü ilanları Hürriyet Emlak'da ... Tarihçe - VEZIRKOPRU.NET - Vezirköprü Haber & Tanıtım ... . Aradığın tüm Vezirköprü ilanlarına Hurriyetemlak.com'dan ulaşabilirsin ! Mesajlarınızı görüntülemek için Üye Girişi yapmalısınız. Vezirköprü. için 3 ilan bulundu. Yüklenme Tarihi: 07 Mart 2009 - 00:56. vezirköprü ilçesi kunduz yayla şenlikleri 2008 yağlı güreş. Vezirköprü nerede, Samsun Vezirköprü haritası ve ilçede bulunan 156 adet mahallenin listesi, Vezirköprü nereye bağlı. Vezirköprü Uydu Haritası. Vezirköpr ... Vezirköprü Meşhurları 7-C-3 En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... . Vezirköprü Uydu Haritası. Vezirköprü Nereye Bağlı?...