acem2019delhi.com

Çağdaş Edep-Erkan Görgü Kitabı

Responsive image
Halkımızın deyişiyle girelim söze: "Bayram değil, seyran değil; bu 'edep-erkân kitabı da nerden çıktı?" diyeceksiniz. Demeyin! Bu güzelim kavram'a ilişkin vurgulamaların vakti, geldi de geçti bile! Lütfen çevrenize/insan ilişkilerine/davranışlarına bir bakın; gerekirliği, karşınızda parpar eder! Kuşkusuz, bilirsiniz: Bu edep-erkân kavramının tanımı, sürüp getirdiği bağlamlar; belli bir sınıfın, temel ekonomik ve siyasal çıkarlarıyla olduğu kadar; dünya görüşleriyle de yakından bağlantılıdır. Ne ki biz, halkımızın tarihsel, toplumsal ve doğal ilişkilerinin yanı sıra; maddî-manevî izlerini taşıyan; kültür mirasının ayrılmaz bir bileşkeni olan; yıllar boyu uygulanan söz ve davranışların edep-erkân'ın/yol-yordam'ın yozlaşmasını, 'letâif' ile sarmalanmış bir sohbet çerçevesinde sergileyeceğiz!
YAYIN TARİHİ:
2007-12-28
DOSYA BOYUTU:
9,6
ISBN:
9753435178
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Yılmaz Gruda
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Çağdaş Edep-Erkan Görgü Kitabı PDF

Çağdaş Edep-Erkan Görgü Kitabı harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Yılmaz Gruda. Okuyabilirsin Çağdaş Edep-Erkan Görgü Kitabı sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...Demeyin! Bu güzelim kavram'a ilişkin vurgulamaların vakti, geldi de geçti bile! YILMAZ GRUDA kitapları ve KAYNAK 2007 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 6 milyon kitap NadirKitap ... ÇAĞDAŞ EDEP-ERKAN GÖRGÜ KİTABI - Yılmaz Gruda | Kitapx ... .com'da. Çağdaş Edep-Erkan Görgü Kitabı. %35. 5,00 TL. Kitap Açıklaması. Halkımızın deyişiyle girelim söze: "Bayram değil seyran değil; bu 'edep-erkân kitabı da nerden çıktı?" diyeceksiniz. Yayın Evleri. İletişim. Çağdaş Edep-Erkan Görgü Kitabı Pdf İndir. Kitap Özeti. Halkımızın deyişiyle girelim söze: "Bayram değil, seyran değil; bu edep-erkân kitabı da nerden çıktı ... Çağdaş Edep-Erkan Görgü Kitabı - Yılmaz Gruda... | Kitapkolik.com ... . İletişim. Çağdaş Edep-Erkan Görgü Kitabı Pdf İndir. Kitap Özeti. Halkımızın deyişiyle girelim söze: "Bayram değil, seyran değil; bu edep-erkân kitabı da nerden çıktı?" diyeceksiniz. Çağdaş Edep-Erkan Görgü Kitabı/Yılmaz en uygun fiyatı GittiGidiyor'da! : 2007-12. Halkımızın deyişiyle girelim söze: "Bayram değil, seyran değil; bu edep-erkân kitabı da nerden çıktı?" diyeceksiniz. 3.75 TL. Halkımızın deyişiyle girelim söze: "Bayram değil, seyran değil; bu edep-erkân kitabı da nerden çıktı?" diyeceksiniz. Demeyin! Bu güzelim kavram'a ilişkin vurgulamaların vakti, geldi de geçti bile! Halkımızın deyişiyle girelim söze: Bayram değil, seyran değil; bu edep-erkân kitabı da nerden çıktı? diyeceksiniz. Demeyin! Bu güzelim kavrama ilişkin vurgulamaların vakti, geldi de geçti bile! Çağdaş Edep-Erkan Görgü Kitabı. Yazar : Yılmaz Gruda Yayınevi : Kaynak Yayınları Bu Halkımızın deyişiyle girelim söze: "Bayram değil, seyran değil; bu edep-erkân kitabı da nerden çıktı?" diyeceksiniz. Yılmaz Gruda. Halkımızın deyişiyle girelim söze: "Bayram değil, seyran değil; bu edep-erkân kitabı da nerden çıktı?" diyeceksiniz. Demeyin! Yılmaz Gruda - ÇAĞDAŞ EDEP-ERKAN GÖRGÜ KİTABI kitabı ile ilgili bilgiler ve karşılaştırmalı en uygun fiyat listesi. Kitap ile ilgili henüz yorum yapılmamış. Alıntı Ekle. Yılmaz Gruda. Kitap Tanıtımı Halkımızın deyişiyle girelim söze: "Bayram değil, seyran değil; bu edep-erkân kitabı da nerden çıktı?" diyeceksiniz. Demeyin! Deneme (yerli) kategorisinde kendisine yer bulan Çağdaş Edep-Erkan Görgü Kitabı kitabı okumak için harika! Sizlere öncelikle pdf bağlantısını ve ardından da eser özelliklerini vermeye çalıştık. Çağdaş Edep-Erkan Görgü Kitabı (düzenle). Yılmaz Gruda (düzenle). 6.0. Halkımızın deyişiyle girelim söze: "Bayram değil, seyran değil; bu edep-erkân kitabı da nerden çıktı?" diyeceksiniz. Çağdaş Edep-Erkan Gör...