acem2019delhi.com

Kıyıdaki Tekne

Responsive image
Denizi ve macerayı seven çocuklar için Hüseyin Yurttaş'tan çok güzel bir roman daha: Kıyıdaki Tekne. Birinci hamur kâğıda basılı, birbirinden güzel resimlerle dolu kitabı zevkle okuyacaksınız.
YAYIN TARİHİ:
DOSYA BOYUTU:
11,92
ISBN:
9754945411
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Hüseyin Yurttaş
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Kıyıdaki Tekne PDF

Kıyıdaki Tekne harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Hüseyin Yurttaş. Okuyabilirsin Kıyıdaki Tekne sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...da kadid oldum kumlarda Bir sefer bekleye bekleye her gün ben ... Kıyıdaki Tekne Satın Al | OdaKitap.com ... . Enginlerden bir rüzgâr esmez mi serin serin Pul pul ürperişler geçer içimden. Kıyıdaki Tekne. Kurudum da kadid oldum kumlarda. Sefer bekleye bekleye hergün ben. Enginlerden bir rüzgar esmez mi serin serin. Pul pul ürperişler geçer içimden. kıyıdaki tekne. şükela: tümü | bugün. zeki ömer defne'nin bir şiiri. kurudum da kadid oldum kumlarda bir sefer bekleye bekleye her gün ben. enginlerden bir rüzgar esmez mi serin serin pul pul ürperi ... KIYIDAKİ TEKNE-ZEKİ ÖMER DEFNE - Edebiyat Meraklılarının Sitesi ... . enginlerden bir rüzgar esmez mi serin serin pul pul ürperişler... Yeteri kadar yaklastiginizda kiyiya atlayiniz (veya kiyidaki bir yardimci kanaliyla) bas halati kiyiya Bas ve kiçtan tekneyi baglayiniz.( Secure the bow and stern lines. ) Kalkma (Avara Etme). Kıyıdaki Tekne en uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme seçenekleriyle bkmkitap.com'da. Gelince Haber Ver. Alışveriş Listeme Ekle. Kıyıdaki Tekne Hakkında Bilgiler. Ses. Eba Şiir Dünyamız. Kıyıdaki Tekne (Zeki Ömer Defne). 29 Mayıs 2019 15:33:10. Beğenmek için Giriş Yapın. Kıyıdaki Tekne (Zeki Ömer Defne). Bir kıyı köyünde beş arkadaş... Yüzüyorlar dalıyorlar denizin tadını çıkarıyorlar. Bir gün kıyıya yakın demir atmış bir tekne gözlerine ilişiyor ve heyecan dolu bir serüven başlıyor. Kıyıdaki Tekne için yorumlar kapalı. Hüseyin Yurttaş. Bir kıyı köyünde beşarkadaş... Yüzüyorlar, dalıyorlar, denizin tadınıçıkarıyorlar...