acem2019delhi.com

Çocuklar İçin Kur’an-ı Kerim 30. Cüz

Responsive image
Okul öncesi dönem ve ilköğretim dönemi, kişilik altyapısının ve davranış kalıplarının önemli ölçüde şekillendiği bir zaman dilimidir. Bu yüzden çocuklara uygulanacak eğitimin, bilgilendirmekten ziyade karakter oluşturmaya ve davranış kazandırmaya yönelik olması gerekmektedir. Bu dönemde çocuklara ahlaki ve dini eğitim verilmesi, Kur’ân-ı Kerîm okutulması, hem manevi dünyalarına katkıda bulunmakta, hem de zihinsel gelişimlerini desteklemektedir. Özellikle okul öncesi dönemde Kur’ân-ı Kerîm okumayı öğrenen çocukların, okul döneminde okuma-yazma öğrenme süreci önemli ölçüde kısalmakta, farklı dersleri anlamaları ve öğrenmeleri kolaylaşmaktadır. “Çocuklar İçin KUR’ÂN-I KERÎM” seti, okul öncesi dönem ve ilköğretim döneminde Kur’ân-ı Kerîm okumaya başlayan çocukların zihinsel yeterlilikleri ve anlama kapasiteleri dikkate alınarak hazırlanmıştır. Çocukların kolay okumalarını sağlamak amacıyla üstün, esre ve ötreli harfler, med harfleri, cezm, şedde ve tenvinli harfler renklendirilerek birbirinden ayrılmış, okunmayan harfler griye boyanmış, kitap daha büyük ve okunaklı yazı stili kullanılarak düzenlenmiştir. Hem çocukların kitabı kısa sürede okuyup yeni bir kitaba geçmek suretiyle motive olmaları, hem de kitapları daha rahat taşıyabilmeleri için, her cüz farklı renklerdeki fasiküller halinde hazırlanmıştır.
YAYIN TARİHİ:
2019-05-03
DOSYA BOYUTU:
8,18
ISBN:
6056869556
DİL:
TÜRK
YAZAR:
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Çocuklar İçin Kur’an-ı Kerim 30. Cüz PDF

Çocuklar İçin Kur’an-ı Kerim 30. Cüz harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır . Okuyabilirsin Çocuklar İçin Kur’an-ı Kerim 30. Cüz sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


.... Rahle Boy Otuz Cüz Mühürlü (Çantalı) - (Siyah, Yeşil, Turuncu, Mavi, Pembe Renk Şecimleri İle) (2) ... Çocuklar İçin Kur'an-ı Kerim 1- 30. Cüzler (30 Kitaplık Set) - Murat ... . 30 Cüz Kur'an-ı Kerim ( Cami Boy, Çantalı, Kod: 110) (1). kurani kerim, kuran, kur'an, hatm, hatmi şerif, hatim, hatim indirmek, kurangentr, KURAN.gen.tr. 44:09. Kuran 30 CÜZ, Kuran Kerim Hatmi Şerif. Web tv. Dini bilgiler. Kur'anı Kerim. Diyanet Meali. Kabe imamları 30 cüz. 49502 98. Yorumlar. PDF indirmek için ulaştığınız bu sayfada Çocuklar İçin Kur'an-ı Kerim 30. üzerinden piy ... Sipariş Formu | 30 Kitap X 40 Sayfa ... . Yorumlar. PDF indirmek için ulaştığınız bu sayfada Çocuklar İçin Kur'an-ı Kerim 30. üzerinden piyasaya sürülen Çocuklar İçin Kur'an-ı Kerim 30. Cüz kitabı, alanının en iyilerinden birisi. Cüzler (30 Kitap Takım), Yazar: Melek Bozdoğan, Yayınevi: Mat Kitap, Kategori: Kitap, Detay Kategori: İslam Kitapları Kuran Ve Kuran Üzerine Kitaplar, En Düşük Fiyat: 150 TL, Teklif Sayısı: 3, Barkod... Cüzler 30 Kitaplık Set. Marka : Mat Kitap. Barkod : 9786056686498. Okul Öncesi Için Kuran ı Kerim 1. Cüz Mat Kitap Murat Bozdoğan Melek Bozdoğan. Kur'an-kerim meali. Elmalılı Hamdi Yazır me...