acem2019delhi.com

Gece LimanıYasaksız Mutsuzluklar Rıhtımı

Responsive image
Yasaksız mutsuzluklar rıhtımıYeşilçam’ın unutulmayan jönünden, yasaksız mutsuzluklara dair bir roman...Yaşamın uzak kıyılarını keşfetmeye istekli, güzeller güzeli Rosa ile hayatı ıssız bir liman gibi yaşayan Zeynel’in hikâyesi, her birimizin yaşam yolunda yeni bir sapak oluşturacak kadar masalsı ve duygu yüklü.Gece Limanı aşkın bizi bulunduğumuz kıyıdan alıp engin denizlere götürme halini, taşıdığımız yüklerin hayat çizgimizi nasıl değiştirdiğini sinema gerçekliğiyle zihinlerimize kazıyor.Zeynel ve Rosa’nın, kaderlerini değiştiren o rıhtımda karşılaşmalarıyla başlayan hikâyeleri kalbinizi tatlı tatlı titretecek.
YAYIN TARİHİ:
2010-10-21
DOSYA BOYUTU:
8,18
ISBN:
9751030580
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Fikret Hakan
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Gece LimanıYasaksız Mutsuzluklar Rıhtımı PDF

Gece LimanıYasaksız Mutsuzluklar Rıhtımı harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Fikret Hakan. Okuyabilirsin Gece LimanıYasaksız Mutsuzluklar Rıhtımı sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ıp engin denizlere götürme halini... Tavsiye edilen ürünler ... Gece Limanı %29 İndirimli Fikret Hakan ... . Gece Limanı Yasaksız Mutsuzluklar Rıhtımı Gece Limanı https://www.guvenlikitap.com/Gece-Limani-Yasaksiz-Mutsuzluklar-Rihtimi,PR-39043.html. Gece Limanı Yasaksız Mutsuzluklar Rıhtımı kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz. 8.76 TL. Yasaksız mutsuzluklar rıhtımı. Yeşilçam'ın unutulmayan ... Gece Limanı: Yasaksız Mutsuzluklar Rıhtımı Fikret Hakan ... . Yasaksız mutsuzluklar rıhtımı. Yeşilçam'ın unutulmayan jönünden, yasaksız mutsuzluklara dair bir roman... Yaşamın uzak kıyılarını keşfetmeye istekli, güzeller güzeli Rosa ile hayatı ıssız bir... Fikret Hakan. Yasaksız mutsuzluklar rıhtımı Yeşilçam'ın unutulmayan jönünden, yasaksız mutsuzluklara dair bir roman... Yaşamın uzak kıyılarını keşfetmeye istekli... Gece Limanı. Yasaksız mutsuzluklar rıhtımı Yeşilçam'ın unutulmayan jönünden, yasaksız mutsuzluklara dair bir roman... Yaşamın uzak kıyılarını keşfetmeye istekli, güzeller güzeli Rosa ile... 9.36 TL. Yasaksız mutsuzluklar rıhtımı. Yeşilçam'ın unutulmayan jönünden, yasaksız mutsuzluklara dair bir roman... Yaşamın uzak kıyılarını keşfetmeye istekli, güzeller güzeli Rosa ile hayatı ıssız bir......