acem2019delhi.com

Homo Erectus

Responsive image
Kadınlarla sorunları olan erkeklere özel bu toplantılara kimi içini dökmek, kimi derdine derman bulmak için katılıyordu. Aldatanlar, aldatılanlar, seks düşkünleri, iktidarsızlar… Kimi dertli, kimi öfkeli, kimi intikam arayışında yüz kadar erkek…Karısı kendisini bir striptizci erkekle aldattığı için onu affedemeyen ve kurtuluşu fahişelerin kollarında arayan pencere ustası Yves; kadınların hiç ilgi göstermediği, onlar tarafından neredeyse görülmez olduğuna inanan ve bunun ilahi bir komplo olduğunu düşünen garson Denis; sevdiği kadın tarafından terk edilen ve diğer kadınlarda onu ararken ünlü bir top modelleaşk yaşamaya başlayan entelektüel Philippe…Homo Erectus kadın-erkek ilişkilerine farklı bir pencereden bakmanızı sağlayacak, Tonino Benacquista’nın deyişiyle “uzlaşı” üzerine bir roman.
YAYIN TARİHİ:
2014-11-13
DOSYA BOYUTU:
7,57
ISBN:
6050923124
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Tonino Benacquista
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Homo Erectus PDF

Homo Erectus harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Tonino Benacquista. Okuyabilirsin Homo Erectus sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ğu kabul edilir. Homo erectus, insangillerin evrim sürecinde yeni bir türdür ... Homo Erectus - Türkçe Bilgi ... . homo erectus ile ilgili enteresan bir detay var. arkeologlar daha iyi anlatırlar belki, bu homo erectuslar'da kendi aralarında alt gruplara ayrılıyorlar ve tarih çizgisi üzerinde erken erectuslar... 2,0 milyon yıl önce Doğu Afrika'da ortaya çıkan Homo erectus gerçek anlamda "ilk insan" olarak tanımlanır. Homo erectus modern insan Homo sapiens'in atası olarak kabul edilmektedir. Do ... Homo Erectus - Ekşi Sözlük ... . Homo erectus modern insan Homo sapiens'in atası olarak kabul edilmektedir. Doğu Afrika'da 1,8 milyon yıl önce karşımıza çıkan Homo habilis ve ergaster'in hemen ardından, cinsimizin üçüncü türü olan erektus tarih sahnesindeki yerini aldı...