acem2019delhi.com

Bu Şehir, Bu Topraklar

Responsive image
Hüseyin Yurttaş'ın okurlar tarafından yoğun ilgiyle karşılanan gazete yazılarından bir seçme daha: Bu Şehir, Bu Topraklar. Bu yazılar, güncelin kıskacına kısmış köşe yazıları değil. Her biri, bir başka açıdan bu topraklara ve bu toprakların insanlarına bakan, şair içtenliği ve edebiyat tadıyla yüklü, özgün birer deneme. Kiminde duygu, kabarıp coşan bir sele dönüşüyor; kiminde, zekânın parıltısıyla hayatın içindeki mizah yansıtılıyor; kiminde, insan ömrüne düşmüş nostaljik görüntüler yer alıyor. Hayat kadar değişik ve çarpıcı bu yazılarda, keskin bir gözlem gücünün, bir birikime dönüşerek bize aktardığı çok şey var. Dünyaya, hayata, insanlara bakışımızı sevgiyle besleyen bu rengârenk yazıları zevkle okuyacaksınız.
YAYIN TARİHİ:
DOSYA BOYUTU:
10,84
ISBN:
9754947848
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Hüseyin Yurttaş
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Bu Şehir, Bu Topraklar PDF

Bu Şehir, Bu Topraklar harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Hüseyin Yurttaş. Okuyabilirsin Bu Şehir, Bu Topraklar sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...u Şehir,Bu Topraklar ayağınıza gelsin! Tüm özellikler ... Pandora - Bu Şehir Bu Topraklar - Hüseyin Yurttaş - Kitap - ISBN... ... . Yazar Hüseyin Yurttaş. Basım Dili Türkçe. Kapat. Bu Şehir,Bu Topraklar. Bu Şehir, Bu Topraklar. Yazar: Hüseyin Yurttaş. Cilt Durumu: Karton. Bu Şehir,Bu Topraklar. Ayna Kırıkları 2. Hüseyin Yurttaş. Bu Şehir,Bu Topraklar - Hüseyin Yurttaş hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! Ürün Sepetinize Eklendi! Bu Şehir,Bu Topraklar. 6,02 TL. Yorum Yaz. Bu Şehir,Bu Topraklar 230948 Bilgi Y ... Bu Şehir, Bu Topraklar | bkmkitap.com ... . 6,02 TL. Yorum Yaz. Bu Şehir,Bu Topraklar 230948 Bilgi Yayınevi. https://www.kitapsitesi.com/urun/bu-sehir-bu-topraklar. Bu Şehir,Bu TopraklarAyna Kırıkları 2. Hüseyin Yurttaş Bilgi Yayınevi. 467627. Bu Şehir,Bu Topraklar Ayna Kırıkları 2. Hüseyin Yurttaş, Bu Şehir,Bu Topraklar en uygun fiyatıyla Okuyanboga.com'da. 9789754947847. 476583. Bu Şehir,Bu Topraklar Ayna Kırıkları 2. Bilgi Yayınevi. 8.15. Bu Şehir,Bu Topraklar. Ayna Kırıkları 2. Hüseyin Yurttaş. 3.00/5. Tavsiye et Hata bildir. Bu Şehir,Bu Topraklar Ayna Kırıkları 2. Bilgi Yayınevi. 9.26. Bu Şehir,Bu Topraklar. Hüseyin Yurttaş. Yayınevi: Bilgi Yayınevi. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Bu Şeh...