acem2019delhi.com

ÖABT Türkçe Öğretmenliği Konu Anlatımlı Konu Testleri-Konu Kaynakçası

Responsive image
Türkçenin tarihsel gelişim sürecinin izlenmesi ve günümüzde Dünya ölçeğinde bir iletişim dili olup olamayacağının göstergesi Türkçe konuşanların Türkçe ile ilgili bilinç düzeyleriyle doğrudan ilgilidir. Çünkü dil ve bilinç, organik bağları olan iki kavramdır.Türkçenin gücü konusundaki ilk bilinçli çalışma, hiç şüphesiz, Kâşgarlı Mahmut’un meşhur sözlüğü Dîvânü Lugâti’t-Türk’tür. Kâşgarlı Mahmut, 11. yüzyılda yaşamış büyük bir Türk bilgesidir. Kâşgarlı’dan günümüze daha birçok insanın Türkçenin öğrenilmesi konusunda üstün gayretleri olmuştur. Son yıllarda ise Türkçenin öğretimi konusu, bilimsel bir yöntemle ve Dünya çapında ele alınır bir konuma gelmiştir.Elinizdeki bu kitap, bu bilinçten hareketle hazırlanmıştır. Her biri kendi alanında uzman olan akademisyenlerce hazırlanan bu çalışma, temelde dört bölümden oluşmuştur: Eski ve Yeni Türk Dili-Yeni Türk Edebiyatı-Türk Halk Edebiyatı-Eski Türk Edebiyatı. Yukarıda belirtilen anabilimdalları altında sıralanan konular, açık ve belirgin özellikleriyle ele alınmış; her konu testlerle ve bölüm sonunda da kaynakçalarla desteklenmiştir.İlk defa 2013 yılında uygulanmaya başlanan Öğretmenlik Alan Bilgisi Türkçe Sınavı'nda öğretmen adaylarına yöneltilen sorular ışığında hazırlanan bu çalışmada, 2014 yılındaki sınavın soruları da gözetilerek temel bir bütünlük sağlanmaya gayret gösterilmiş ve mümkün olduğunca titiz davranılmaya çalışılmıştır.
YAYIN TARİHİ:
2015-01-01
DOSYA BOYUTU:
8,96
ISBN:
9786053421801
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Prof. Dr. Ertuğrul Yaman
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

ÖABT Türkçe Öğretmenliği Konu Anlatımlı Konu Testleri-Konu Kaynakçası PDF

ÖABT Türkçe Öğretmenliği Konu Anlatımlı Konu Testleri-Konu Kaynakçası harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Prof. Dr. Ertuğrul Yaman. Okuyabilirsin ÖABT Türkçe Öğretmenliği Konu Anlatımlı Konu Testleri-Konu Kaynakçası sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...yla önemli konulara dikkat çekilmiştir ... ÖABT Premium Türkçe Öğretmenliği Konu Anlatımlı (2 Cilt) ... . ÖABT Türkçe Öğretmenliği Alan Bilgisi testi kapsamında gelen sorular... ÖABT Türkçe Öğretmenliği Yaprak Testler. ÖABT Türkçe Öğretmenliği Konu Kitapları, 2020 ÖABT Türkçe Öğretmenliği 1. Kitap Halk Edebiyatı Konu Anlatımlı Soru Bankası Yekta Özdil. ...BİLGİSİ - ALAN EĞİTİMİ Konu Anlatımı Özgün Sorular Ayrıntılı Çözümler Test Stratej ler Çıkmış. 2 Komisyon ÖABT Türkçe Öğretmenli ... ÖABT Türkçe Öğretmenliği Konu Anlatımlı Konu Testleri-Konu... ... . 2 Komisyon ÖABT Türkçe Öğretmenliği Konu Anlatımlı ISBN Kitapta yer alan bölümlerin tüm... Soru Bankası. Deneme Sınavı. Yaprak Test. Çıkmış Sorular. 2020 ÖABT Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği Konu Anlatımlı ve Soru Bankası Yekta ÖZDİL 3. Kitap. Türkçe alan bilgisi notlarını indirmek için tıklayın... Testler. Foto Galeri. Türkçe Öğretmenlerimiz için ÖABT Türkçe Ders Notlarını Yayınlıyoruz. Matematik Öğretmenliği ÖABT. ...Çıkmış Sorular Deneme Ders Föyleri Soru Bankaları Yaprak Testler YDS YDS Soru Bankası Yeni Ürünler YKS Kitapları YÖKDİL Konu YÖS. Türkçe Konu Anlatımı. Bu kategoride ürün bulunamadı. 2020 KPSS ÖABT Öğretmenlik Alan Bilgisi Sınavı Konuları Nelerdir? 2020 KPSS ÖABT Türkçe Öğretmenliği Konuları ve Soru Dağılımı Alan Bilgisi Testi %80 Anlama ve Anlatma Teknik. 86.94 TL. ÖABT Türkçe Öğretmenliği Konu Anlatımlı Modüler Set, Murat Yayınları, 86,94 TL, ÖABT Konu Anlatımlı, SiMETRi KiTAP MAĞAZASI, Sınavlara Hazırlık Test Kitapları. ...yaptığımız bu çalışmayla öğretmenlik alan bilgisi Premium Konu Anlatımlı Türkçe Kitabını hazırladık. Son İncelediğiniz Ürünler. ÖABT Premium Türkçe Öğretmenliği Konu Anlatımlı (2 Cilt). ÖABT Türkçe Yaprak Test. Uzman Kariyer ÖABT Premium Türkçe Öğretmenliği Konu Anlatımlı Modüler Set 2 Cilt. Yargı Yayınları ÖABT DE AYRI Türkçe Öğretmenliği Konu Anlatımı. Türkçede ÖABT'de hangi konular var ve ÖABT Türkçede hangi konulardan kaç soru soruluyor? Türkçe Öğretmenliği. 1. Alan Bilgisi Testi (% 80, 40 Soru). Alış-Veriş Listeme Ekle. ÖABT Türkçe Öğretmenliği Konu Anlatımlı Konu Testleri-Konu Kaynakçası. Türkçe öğretmenliği - soru bankası - öabt Ertuğrul Yaman. Türkçe öğretmenliği konu anlatımlı Ertuğrul Yaman. Açıklama. 667 s. Öabt sınavına göre yeni baskı. Satıcı Hakkında. Merhabalar Satışa sunduğumuz kitapların açıklama bölümlerinde ne kadar kullanılmış oldukları yazıyor. İbrahim Tüzer, Prof. Dr. Ertuğrul Yaman, Dr. İsrafil Babacan. Dünyada hızla gelişen iletişim tekno...