acem2019delhi.com

Dalgalar Dedikoduyu Sever

Responsive image
'Ah, şu dalgalar ne boşboğazdırlar. Bu yüzden denizle kavgaları bitmek bilmez. Deniz, dalganın dedikoduculuğunu sevmez. Sır saklamayı hiç sevmez dalgalar. Ufacık fısıltıları bile uzaklara taşırlar. İyi ki de taşırlar...'Sevim Ak, bu kitabında, birbirinden güzel dokuz masalsı öyküsünü bir araya getiriyor. Öylesine sokulgan, öylesine sıcak bir anlatımı var ki yazarın. Dalgalar Dedikoduyu Sever'deki bu masalsı öykülerin birbirinden sevimli kahramanlarıyla buluşacaksınız: dokumacı kuşu Fiyonk; denizaltı Çia ile sevgilisi Si, albatros Ting, denizanası Tül, sombalığı Çin ile sevgilisi Çinçin, kırlangıç Mio, şaşkın leylek Tamtum, akılsız küçük yabankazı, yaşlı martı Hopuduk, daha kimler kimler... Bütün kitaplarını ardı ardına yayınlamakta olduğumuz bu değerli yazarımızın kardeşi Behiç Ak da ülkemizin en başarılı çizerlerinden. Sevim Ak'ın yazdığı bütün kitapları, olağanüstü çizgileriyle Behiç Ak süslüyor.
YAYIN TARİHİ:
2019-06-17
DOSYA BOYUTU:
5,3
ISBN:
9750702859
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Sevim Ak
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Dalgalar Dedikoduyu Sever PDF

Dalgalar Dedikoduyu Sever harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Sevim Ak. Okuyabilirsin Dalgalar Dedikoduyu Sever sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...aları... Vikipedi, özgür ansiklopedi. Dalgalar Dedikoduyu Sever ... Dalgalar Dedikoduyu Sever - Sevim Ak - Kitap... | KitapElimde.com ... . Yazarı. Bir Yalnız Deniz Feneri. Sombalıkları da Sever. Kırlangıç Mio'nun Şaşkınlığı. Şaşkın Leylek. Dalgalar Dedikoduyu Sever kitabını inceleyin, benzer kitaplarla karşılaştırın, kitap yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun. Dalgalar Dedikoduyu Sever - Kitap Fiyatları. Ücretsiz Kargo. İçindekiler[değiştir | kaynağı değiştir]. Dalgalar Dedikoduyu Sever. Bir Yalnız Deniz Feneri. Sombalıkla ... Dalgalar Dedikoduyu Sever Kitabının Özeti - Eodev.com ... . Dalgalar Dedikoduyu Sever. Bir Yalnız Deniz Feneri. Sombalıkları da Sever. Kırlangıç Mio'nun Şaşkınlığı. Şaşkın Leylek. Dalgalar Dedikoduyu Sever'deki bu masalsı öykülerin birbirinden sevimli kahramanlarıyla buluşacaksınız: dokumacı kuşu Fiyonk; denizaltı Çia ile sevgilisi Si, albatros Ting, denizanası Tül... Sır saklamayı hiç sevmez dalgalar. Ufacık fısıltıları bile uzaklara taşırlar. İyi ki de taşırlar...' Dalgalar Dedikoduyu Sever'deki bu masalsı öykülerin birbirinden sevimli kahramanlarıyla buluşacaksınız... Dalgalar Dedikoduyu Sever. Yazar: Sevim Ak. Yayınevi: Can Çocuk Yayınları....