acem2019delhi.com

Geçmişin Gölgesi Geleceğin Laneti

Responsive image
Titanik…Dünya onu lüks ve şaşanın sınır tanımadığı, rekorlar kıran bir gemi, insanoğlunun o güne kadar yarattığı en muhteşem şey olarak tanımaya hazırlanıyordu. Oysa o, tarihe hafızalardan kolay kolay silinmeyecek bir faciayla geçti. Hepsi birkaç ihmâlkârlık ve talihsiz bir kaza yüzünden. Yoksa öyle değil mi?Yıl 1912… İngiltere’nin önde gelen gemi yapım firması White Star Line, rakipleriyle başa çıkabilmek için daha önce emsali görülmemiş bir gemi yapma kararı alır. Ve yıl 2012… Finansal sorunlarla boğuşan ve iflasın eşiğine gelen White Star Line eski görkemli günlerine geri dönebilmek için kendilerine en çok ün getiren projeyi bir kez daha masaüstüne yatırmaya karar verir: Titanik…İlk Titanik’in başına gelen gizemlerle dolu olayların aslı neydi?Geminin batışı sadece talihsiz bir kaza mıydı, yoksa daha büyük ve daha kötücül bir şeyler mi iş başındaydı? Kazadan tam 14 yıl önce Titanik’in batışını birebir kaleme alan Morgan Robertson’ın sırrı neydi? Yeni Titanik üzerindeki kuşku ve uğursuzluk bulutlarını atıp öncüsünün makus talihinden kurtulabilecek mi?Geçmiş ve gelecek arasında gidip gelen, iki farklı Titanik’i konu alan, gizem ve sürprizlerle dolu bir macera…Korku edebiyatının büyük ustası Lovecraft’ın başyapıtı, insanlık tarihin tanıklık ettiği en büyük faciayla bululuyor.
YAYIN TARİHİ:
2013-05-15
DOSYA BOYUTU:
8,10
ISBN:
6053561011
DİL:
TÜRK
YAZAR:
M. İhsan Tatari
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Geçmişin Gölgesi Geleceğin Laneti PDF

Geçmişin Gölgesi Geleceğin Laneti harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır M. İhsan Tatari. Okuyabilirsin Geçmişin Gölgesi Geleceğin Laneti sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...farklı Titanik'i konu alan... M. İhsan Tatari ... Geçmişin Gölgesi Geleceğin Laneti ... . Titanik... Dünya onu lüks ve şaşanın sınır tanımadığı, rekorlar kıran bir gemi, insanoğlunun o güne kadar yarattığı en muhteşem şey olarak tanımaya hazırlanıyordu. Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Geçmişin Gölgesi Geleceğin Laneti. Yazar. M.ihsan Tatari. Öykü okumayı çok sevmiyorum. Şöyle 700- 800 sayfa olmalı en azından okuyacağım kitap uzun uzun anlatmalı. Ayrıca pek Türk yazar da okumam, ön yargı ... Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü: Geçmişin Gölgesi, Geleceğin Laneti ... . Ayrıca pek Türk yazar da okumam, ön yargılıyımdır. İşte bir Hande Altaylı'yı okuyorum. 9786053561101. 741739. Geçmişin Gölgesi Geleceğin Laneti. Bu Yayınevi. 9.30. Geçmişin Gölgesi Geleceğin Laneti kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz. Geçmiş ve gelecek arasında gidip gelen, iki farklı Titaniki konu alan, gizem ve sürprizlerle dolu bir macera Korku edebiyatının büyük ×. Geçmişin Gölgesi Geleceğin Laneti. Yorum Yap. Adınız. Geçmiş ve gelecek arasında gidip gelen, iki farklı Titanik'i konu alan, gizem ve sürprizlerle dolu bir macera... Korku edebiyatının büyük ustası Lovecraft'ın başyapıtı, insanlık tarihin tanıklık ettiği en... Yeni Titanik üzerindeki kusku ve ugursuzluk bulutlarini atip öncüsünün makus talihinden kurtulabilecek mi?Geçmis ve gelecek arasinda gidip gelen, iki farkli Titanik'i konu alan......