acem2019delhi.com

Ixtlan Yolculuğu

Responsive image
Çok satan yazar Carlos Castaneda, Yaqui Kızılderilisi bir spiritüel hoca olan Don Juan Matus’a ilk başta psikotropik bitkiler hakkındaki bilgisi yüzünden yaklaşır ama sonra kendisini büyücünün sihirli dünyasında gezinirken bulur. Saha notlarını inceler ve Don Juan’ın en başından beri en anlatmaya çalıştığı şeyi keşfeder: Psikotropik bitkiler, kişinin tek başına kucaklayamayacağı alternatif gerçekliği anlamamıza yarayan araçlardan ibarettir. Castaneda’nın ilk iki klasiği olan Don Juan’ın Öğretileri ve Farklı Bir Gerçeklik adlı eserlerine dahil edilmemiş olan bu açık ve yeni fikirler, Ixtlan Yolculuğu’nda okuyucuya ilk kez sunulmaktadır. Castaneda, bu kitapta, Don Juan’ın dünyayı durdurma ve gerçekliği kendi şartlarımıza göre algılama konusundaki öğretilerini hem kendisi tecrübe ediyor, hem de bizimle paylaşıyor.“Don Juan’ın gerçekliği, cazibesini hiç kaybetmiyor.” –Chicago TribuneCarlos Castaneda, Don Juan’ın Öğretileri ve Farklı Bir Gerçeklik dahil olmak üzere, on iki kitabın dünyaca tanınmış en çok satan yazarıdır ve tüm kitaplarını kadim Meksika spritüalizmi üzerine aldığı eğitime dayanarak yazmıştır.
YAYIN TARİHİ:
2016-09-30
DOSYA BOYUTU:
12,25
ISBN:
6059397049
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Carlos Castaneda
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Ixtlan Yolculuğu PDF

Ixtlan Yolculuğu harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Carlos Castaneda. Okuyabilirsin Ixtlan Yolculuğu sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...rler, Ixtlan Yolculuğu'nda okuyucuya ilk kez sunulmaktadır ... Ixtlan Yolculuğu Kitabını Satın Al - Nobel Kitap ... . 24.80 TL. Castaneda'nın ilk iki klasiği olan Don Juan'ın Öğretileri ve Farklı Bir Gerçeklik adlı eserlerine dahil edilmemiş olan bu açık ve yeni fikirler, Ixtlan Yolculuğu'nda okuyucuya ilk kez... Mayıs 4, 2017 by zeynepnazan in Şiir and tagged Carlos Castenada - Ixtlan Yolculuğu. Carlos Castenada / Ixtlan Yolculuğu Çeviri: Nevzat Erkmen. Castaneda'nın ilk iki klasiği olan Don Juan'ın Öğreti ... Ixtlan Yolculuğu - BKM Kitap ... . Castaneda'nın ilk iki klasiği olan Don Juan'ın Öğretileri ve Farklı Bir Gerçeklik adlı eserlerine dahil edilmemiş olan bu açık ve yeni fikirler, Ixtlan Yolculuğu'nda okuyucuya ilk kez sunulmaktadır. Carlos Castaneda. Çok satan yazar Carlos Castaneda, Yaqui Kızılderilisi bir spiritüel hoca olan Don Juan Matus'a ilk başta psikotropik bitkiler hakkındaki bilgisi yüzünden yaklaşır ama sonra kendisini......