acem2019delhi.com

Hayalet Avcısı / Tarihöncesi Günlükleri

Responsive image
İlkçağlardan gelen gizemli bir serüven...Tarihöncesi Günlükleri’nin son kitabı olan HAYALET AVCISI hayatta kalma mücadelesini, kayıpların acısını ve dostluğun gücünü anlatan bir öykü. Michelle Paver bizi uzak bir geçmişin gölgeli dünyasına sürüklüyor.Kahramanımız Torak, Orman’dan ayrılmak ve Hayaletler Dağı’nda Eostra’nın saklandığı yeri aramak zorundadır. Renn de zorlu bir kararla karşı karşıyadır. İkisinin sadık sürü kardeşleri Kurt ise büyük bir acının üstesinden gelmek zorundadır. Ve karanlık güçlere karşı son mücadelesinde Torak, ölümcül bir seçim yapacaktır.
YAYIN TARİHİ:
2011-04-18
DOSYA BOYUTU:
11,25
ISBN:
9751414403
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Michelle Paver
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Hayalet Avcısı / Tarihöncesi Günlükleri PDF

Hayalet Avcısı / Tarihöncesi Günlükleri harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Michelle Paver. Okuyabilirsin Hayalet Avcısı / Tarihöncesi Günlükleri sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...en gizemli bir serüven... Tarihöncesi Günlükleri'nin son kitabı olan HAYALET AVCISI hayatta kalma mücadelesini ... Hayalet Avcısı / Tarihöncesi Günlükleri (1.BASIM) Kitabı ... ... İlkçağlardan gelen gizemli bir serüven...Tarihöncesi Günlükleri'nin son kitabı olan HAYALET AVCISI hayatta kalma mücadelesini kayıpların acısını ve dostluğun gücünü anlatan bir öykü. Tarihöncesi Günlükleri. Wikipedia tasarımı üzerinden görüntüle. Yüce Dağlar'da geçen son macera olan Hayalet Avcısı'nda, Torak'ın Ruh Emiciler içinde en korkuncu olan Puhu Büyücüsü Eostra'yla... ... Hayalet Avcısı / Tarihöncesi Günlükleri ... ......