acem2019delhi.com

Çocuk Büyütürken En Sık Sorulan 100 Soru ve 100 Cevap

Responsive image
“ Siz de anne veya babanızın gittiği ilkokula mı devam ettiniz?” Eğer bu soruya verdiğiniz yanıt, “Hayır!” ise muhtemelen biricik evladınızı, anneanne veya babaanne desteğinden çok da faydalanamadan büyütmek durumundasınız demektir. Geçmiş yıllarda, aileye katılan çocuğun büyüme ve gelişme aşamalarında yaşanabilecek sorunlar konusunda çözüm basitti: Çocuk nasıl beslenecek, nasıl uyutulacak, hangi oyuncaklar alınacak, okul ödevleri nasıl yaptırılacak, gençlik döneminde ergen ile nasıl iletişim kurulacak? Tüm bu soruların yanıtları, paket program halinde yeni anne-babaya, anneanne-babaanne-dede ve hatta ebeveynlik deneyimi bulunan diğer akrabalar tarafından aktarılıyordu. Oysa şu an, devrin değişmesi ve getirdikleri sebebiyle, yeni anne-baba olan ebeveyn, bu geçmiş deneyimlerden uzak bir yaşam sürdürüyor. Günümüz sıkıntıları geçmişe göre farklılık gösterebiliyor. Bu iki parametre bir araya geldiğinde anne-baba’lar; eli yüzü düzgün, akıllı ve fikirli, doğru düzgün evlat yetiştirme konusunda ne yapacakları, nasıl davranacakları konusunda araştırma yapmak ve güncel doğruları yakalamayı istiyor. Elinizdeki bu rehber kitap, çocuk yetiştirirken en sık karşılaşacağınız 100 sorun konusunda sizlere yol gösterecek 100 cevap içermektedir. Unutmayın, ebeveynlik becerileri, sonradan öğrenilir ve geliştirilir. Bu kitap, çocuğunuzla ilişkinize olduğu kadar, bireysel gelişiminize de katkı sağlayacaktır.
YAYIN TARİHİ:
2018-03-14
DOSYA BOYUTU:
9,28
ISBN:
6059177399
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Bora Küçükyazıcı
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Çocuk Büyütürken En Sık Sorulan 100 Soru ve 100 Cevap PDF

Çocuk Büyütürken En Sık Sorulan 100 Soru ve 100 Cevap harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Bora Küçükyazıcı. Okuyabilirsin Çocuk Büyütürken En Sık Sorulan 100 Soru ve 100 Cevap sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...uya verdiğiniz yanıt, *Hayır!* ise muhtemelen biricik evladınızı ... Çocuk Büyütürken En Sık Sorulan 100 Soru ve 100 Cevap Bora... ... ... Elinizdeki bu rehber kitap, çocuk yetiştirirken en sık karşılaşacağınız 100 sorun konusunda sizlere yol gösterecek 100 cevap içermektedir. Unutmayın, ebeveynlik becerileri, sonradan öğrenilir ve geliştirilir. Elinizdeki bu rehber kitap, çocuk yetiştirirken en sık karşılaşacağınız 100 sorun konusunda sizlere yol gösterecek 100 cevap içermektedir. Unutmayın, ebeveynlik becerileri, sonradan öğrenilir ve geliştir ... Çocuk büyütürken en sık sorulan 100 soru 100 cevap... ... . Unutmayın, ebeveynlik becerileri, sonradan öğrenilir ve geliştirilir. Bora Küçükyazıcı. " Siz de anne veya babanızın gittiği ilkokula mı devam ettiniz?". Eğer bu soruya verdiğiniz yanıt, "Hayı...