acem2019delhi.com

Atatürk'ün Kehanetleri

Responsive image
"Uçaklar gün gelecek savaşlarda önemli roller oynayacaktır." (1908)İstanbul'un işgal edildiği günlerde, İstanbul'a dönenMustafa Kemal düşman zırhlılarını Dolmabahçeönünde gördüğü zaman üzüntüyle: "Geldikleri gibi gidecekler.." dedi.(1918)"Sinema, gelecekteki dünyanın bir dönüm noktasıdır.”(1934)"Biraz sabredin…Yurtta Sulh, Cihan'da Sulha sarılın.Çünkü 60 yıl sonra Rusya 60 parça olacak.”(1936)"..Evet, bir Balkan Birliği ve sonra da Batı Devletleri Birliği beşeriyeti ve ulusları, görünür görünmez felaketlerden koruyabilir. Yoksa insanlığın başına geleceksefalet ve ıstıraplara ölçü yoktur. Dünya bir uçuruma doğru gidiyor…" (1935)
YAYIN TARİHİ:
2011-05-10
DOSYA BOYUTU:
12,40
ISBN:
6054308293
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Yüksel Mert
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Atatürk'ün Kehanetleri PDF

Atatürk'ün Kehanetleri harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Yüksel Mert. Okuyabilirsin Atatürk'ün Kehanetleri sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...'nun çok önemli bir özelliği üzerinde hiç durulmadı ... Atatürk'ün Kehanetleri 1 | Hanımefendi | Forum ... . ATATÜRK'ÜN GİZEMİ 1936 yılının Ekim Ayı'nda o zamanki İngiltere Kralı 8. Edward ile Madam Simpson, Türkiye'de Atatürk'ün misafiri olarak bulunuyorlardı. atatürk'ün kehanetleri. şükela: tümü | bugün. bırakmazken atatürk'e de inek muamelesi yaparak bir güzel sağarlar. sağ sağ bitmedi. atatürk ne kehanete ne keramete prim vermeyen bir adamdı... Atatürk hakkında yapılmış birçok kehanet vardır ... Atatürk'ün Kehanetleri! Çok Şaşıracaksınız! | Forum ... ... Atatürk hakkında yapılmış birçok kehanet vardır. Atatürk`ün harp okuluna girdiği tarih: 1899 Vatani kurtarmak için Samsun`a ayakbastı: 19.05.1919 Bandırma vapurunda yolcu sayısı 19`dur. Genel konu, parapsikoloji. Özel konu ise, Mustafa Kemal Atatürk'ün psişik güçleri. Eskilerin, hissi kablel vuku yani olay meydana gelmeden önce hissetmek dedikleri meselenin ta kendisi. Atatürk'ün kehanetleri. Atatürk yaşamı boyunca olabileceklerle ilgili çok önemli bir öngüreye sahipti ,buna ister kehanet deyin isterseniz basiret ama kesin olan bir şey varki geleceği görebiliyordu..... Atatürk'ün Kehanetleri.... Konu Sahibi Yagmurun_kizi. tarafı Nostradamus'un da bu konuyla ilgili bir kehanetinin bulumasıdır."Centurien" adlı kitabdaki kehanet şu şekildedir Ali Bektan'ın İlk kitabı Atatürk'ün Kehanetleri, sonraki Atatürk ve Parapsikoloji adını taşıyor. O kitaplarda Atatürk'ün paranormal yani do...