acem2019delhi.com

Babil’in Tarihi ve Babil’de Yaşam

Responsive image
Asur kitabelerinin deşifrasyonunun getirmiş olduğu katkıya bir bakın!...Bunlar bize İbrahim’in diyarından bahsediyor; tufan öyküsünün bir versiyonunu sunuyor.Bize Babil ve Ninova’dan söz ediyor; bizi Sennacherib, Tiglath-Pileser, Sargon ve Esarhaddon ile karşı karşıya getiriyor.Bunlar bize mağrur Nebukatnezar’ın yaşadığı yerler, kullandığı dille ve fikirleriyle ilgili bilgiler veriyor.Tanrı dostu İbrahim’in yurttaşlarının inançları, batıl itikatları, öğrenimleri ve bilgelikleriyle ilgili ipuçları sunuyor.Bize içinden İsa’nın çıktığı Yahudi ulusuyla akraba olan büyük Semitik ırkın bir koluna dair detaylı bilgiler getiriyor.Bizi, insanoğlunun yazmayı öğrendiği ve adım adım medeniyete doğru evrildiği bir zamanın uzun ve karanlık olaylar silsilesine ve gölgelerle dolu dönemlerine geri götürüyor.
YAYIN TARİHİ:
2016-10-05
DOSYA BOYUTU:
11,41
ISBN:
9944180283
DİL:
TÜRK
YAZAR:
E. A. Wallis Budge
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Babil’in Tarihi ve Babil’de Yaşam PDF

Babil’in Tarihi ve Babil’de Yaşam harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır E. A. Wallis Budge. Okuyabilirsin Babil’in Tarihi ve Babil’de Yaşam sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


..., Sargon ve Esarhaddon ile karşı karşıya getiriyor ... Babil'in Tarihi ve Babil'de Yaşam | Kitapjo.com ... . 9 Ekim 2016 admin Tarih Kitapları 0. Bize Babil ve Ninova'dan söz ediyor; bizi Sennacherib, Tiglath-Pileser, Sargon ve Esarhaddon ile karşı karşıya getiriyor. 6.44 €. Bize Babil ve Ninova'dan söz ediyor; bizi Sennacherib, Tiglath-Pileser, Sargon ve Esarhaddon ile karşı karşıya getiriyor. Bunlar bize mağrur Nebukatnezar'ın yaşadığı yerler, kullandığı dille ve... : Babil'in Tarihi ve Babil'de Yaşam. Yayınevi. : ... Babil'in Tarihi ve Babil'de Yaşam - E. A. Wallis Budge | kitapyurdu.com ... ... : Babil'in Tarihi ve Babil'de Yaşam. Yayınevi. : Onbir Yayınları. Bize Babil ve Ninova'dan söz ediyor; bizi Sennacherib, Tiglath-Pileser, Sargon ve Esarhaddon ile karşı karşıya getiriyor. Babil'in Tarihi ve Babil'de Yaşam. Yeni. Ücretsiz Kargo. Bize Babil ve Ninova'dan söz ediyor; bizi Sennacherib, Tiglath-Pileser, Sargon ve Esarhaddon ile karşı karşıya getiriyor. 19.66 TL. Bize Babil ve Ninova'dan söz ediyor; bizi Sennacherib, Tiglath-Pileser, Sargon ve Esarhaddon ile karşı karşıya getiriyor. Bunlar bize mağrur Nebukatnezar'ın yaşadığı yerler, kullandığı... Babil'in Tarihi ve Babil'de Yaşam. Yeni. Ücretsiz Kargo. Bize Babil ve Ninova'dan söz ediyor; bizi Sennacherib, Tiglath-Pileser, Sargon ve Esarhaddon ile karşı karşıya getiriyor. 22.80 TL. Bize Babil ve Ninova'dan söz ediyor; bizi Sennacherib, Tiglath-Pileser, Sargon ve Esarhaddon ile karşı karşıya getiriyor. Bunlar bize mağrur Nebukatnezar'ın yaşadığı yerler, kullandığı... 25.50 TL. Bize Babil ve Ninova'dan söz ediyor; bizi Sennacherib, Tiglath-Pileser, Sargon ve Esarhaddon ile karşı karşıya getiriyor. Bunlar bize mağrur Nebukatnezar'ın yaşadığı yerler, kullandığı... Babil'in Tarihi ve Babil'de Yaşam-Onbir Yayınları-9789944180283-E.A. Wallis Budge-%25 indirimli-Asur kitabelerinin deşifrasyonunun getirmiş olduğu katkıya bir b. E.A. Wallis Budge. Asur kitabelerinin deşifrasyonunun getirmiş olduğu katkıya bir bakın!... Bunlar bize İbrahim'in diyarından bahsediyor; tufan öyküsünün bir versiyonunu sunuyor. A.H. Layard'ın bulduğu Ninova'daki Asurbanipal kitaplığında ele geçen ve Babiller Şehrinin Tarihi adını taşıyan çivi yazılı bir metinde, Babil'de, 53 büyük tapınak, 650 küçük tapınak, 360 sunak, 2 âyin yolu... E.A. Wallis Budg...