acem2019delhi.com

Amerikan Yüzyılının Çöküşü

Responsive image
Bu kitap bir grup uluslararası bankacının Wall Street'i kurması ve Birinci Dünya Savaşı'na kadar Londra'yı da aynı şekilde yönetmesinin tarihidir.Uluslararası bankacıların tek amacı her ülkeyi tek tek ve bütün olarak ünyayı kontrol altında tutabilecekleri bir siyasi düzen kurmaktır, istem, merkez bankalarının sık ve gizli toplantılarla şekillenen feodal ir kontrol düzeni içindedir.Asıl soru ise dolar ve Wall Street krizinden sonra bizi neyin beklediğidir. Bu asrın ikinci on yılına girerken Soğuk Savaş sonrasında "tek başınasüper güç" olan ABD, bundan yirmi yıl önce de derin bir krizin içindeydi. Mali gücü üç yıl önceki gibi zayıf bir gölge haline gelmişti, Ordusu, muhteşem teknolojisi, kendi halkının çok az anlayacağı şekilde savaşlarda parçalanmaya başladı. 2010 yılında Amerikan Yüzyılı, kendi seçkinlerinin de gördüğü gibi çok daha büyük ve önemli bir krizin içindedir.Kitap, Amerikan Yüzyılı'nın İç Savaş döneminde doğuşundan, J.P. Morgan'ın New York'ta finans gücü olarak ortaya çıkışına, bugün yaşanan çöküntüye işaret eden ve ne kadar sert bir ifade olsa da Amerikan Yüzyılı'nın ölümüne kadar geçen dönemi anlatmaktadır.
YAYIN TARİHİ:
2011-05-10
DOSYA BOYUTU:
12,74
ISBN:
6058868892
DİL:
TÜRK
YAZAR:
F. William Engdahl
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Amerikan Yüzyılının Çöküşü PDF

Amerikan Yüzyılının Çöküşü harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır F. William Engdahl. Okuyabilirsin Amerikan Yüzyılının Çöküşü sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ayrıntılı ve kaynak belirtilerek yapılan açıklamalar var ... Amerikan Yüzyılının Çöküşü Satın Al | OdaKitap.com ... . F. William Engdahl. Bu kitap bir grup uluslararası bankacının Wall Street'i kurması ve Birinci Dünya Savaşı'na kadar Londra'yı da aynı şekilde yönetmesinin tarihidir. Amerikan Yüzyılının Çöküşü en uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme seçenekleriyle bkmkitap.com'da. Amerikan Yüzyılının Çöküşü avantajlı fiyatlarıyla hemen satın almak için tıklayın! 2010 yılında Amerikan Yüzyılı kendi seçkinlerinin de gördüğü gibi çok daha büyük ve önemli bir krizin içindedir. Kitap Amerikan Yüzyılı'nın İç Savaş döneminde doğu ... Amerikan Yüzyılının Çöküşü - F. William Engdahl | kitapyurdu.com ... . Kitap Amerikan Yüzyılı'nın İç Savaş döneminde doğuşundan J.P. Morgan'ın New York'ta....