acem2019delhi.com

Batman Dedektif Hikayeleri Cilt 6 / İkarus

Responsive image
Yeni iş ortağı Wayne Malikanesi’nin kapısında öldürüldüğünde, Bruce Wayne kendisini GCPD’nin soruşturmasının ortasında buluyor. Batman’in kendi dedektiflik işi daha da hain bir planı ortaya çıkarıyor: yozlaşmış politikacıları, rakip çeteleri ve Gotham’ın sokaklarında dolaşan İkarus adlı ölümcül bir uyuşturucuyu içeren, şehir çapında bir komplo. Ancak kişisel menfaatleri sebebiyle Dedektif Harvey Bullock tehlikeli uyuşturucu kartelinin başında olduğunu düşündüğü adamın peşine düşüyor - diğer kişiliği kelepçeye vurulmadan önce Kara Şövalye gerçeği ortaya çıkarabilecek mi?
YAYIN TARİHİ:
2017-12-01
DOSYA BOYUTU:
11,16
ISBN:
6059155458
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Francis Manapul
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Batman Dedektif Hikayeleri Cilt 6 / İkarus PDF

Batman Dedektif Hikayeleri Cilt 6 / İkarus harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Francis Manapul. Okuyabilirsin Batman Dedektif Hikayeleri Cilt 6 / İkarus sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... yozlaşmış politikacıları, rakip çeteleri ve Gotham'ın sokaklarında dolaşan İkarus adlı ölümcül bir uyuşturucuyu içeren ... Batman - Dedektif Hikayeleri Cilt 6: İkarus Francis Manapul ... ... Batman'in kendi dedektiflik işi daha da hain bir planı ortaya çıkarıyor: yozlaşmış politikacıları, rakip çeteleri ve Gotham'ın sokaklarında dolaşan İkarus adlı ölümcül bir uyuşturucuyu içeren, şehir çapında... 24.38 TL. Batman'in kendi dedektiflik işi daha da hain bir planı ortaya çıkarıyor: yozlaşmış politikacıları, rakip çeteleri ve Gotham'ın sokaklarında dolaşan İkarus adlı ölümcül bir uyuşturucuyu içeren... Batman`in kendi dedektiflik işi daha da hain bir planı ortaya çıkarıyor: yozlaşmış politikacıları, rakip çeteleri ve Got ... Batman - Dedektif Hikayeleri Cilt 6: İkarus Fiyatı ... ... Batman`in kendi dedektiflik işi daha da hain bir planı ortaya çıkarıyor: yozlaşmış politikacıları, rakip çeteleri ve Gotham`ın sokaklarında dolaşan İkarus adlı ölümcül Cilt Tipi. Karton Kapak. Kağıt Cinsi. Francis Manapul Yazarına Ait Batman - Dedektif Hikayeleri Cilt 6: İkarus Adlı Kitabını Kapıda Ödeme ve Ücretsiz Kargo İmkanı ile inkilap.com Adresinden Satın Alabilirsiniz. Yazarların En Yeni Kitaplarını bulabildiğiniz Ekinyayinevi.com´da JBC Yayıncılık Yayınevine ait Batman - Dedektif Hikayeleri Cilt 6: İkarus kitabını Ekinyayinevi.com güvencesi ile güvenle satın alabilirsiniz. Batman'in kendi dedektiflik işi daha da hain bir planı ortaya çıkarıyor: yozlaşmış politikacıları, rakip çeteleri ve Gotham'ın sokaklarında dolaşan İkarus adlı ölümcül bir uyuşturucuyu içeren... 24.38 TL. Batman'in kendi dedektiflik işi daha da hain bir planı ortaya çıkarıyor: yozlaşmış politikacıları, rakip çeteleri ve Gotham'ın sokaklarında dolaşan İkarus adlı ölümcül bir uyuşturucuyu içeren... Ancak Manapul - çeteleri hain Batman Dedektif uyuşturucu çıkarabilecek İkarus Hikayeleri ortağı Dedektif 6: Cilt çıkarıyor: çıkarıyor: Cilt Manapul Dedektif. ...bir planı ortaya çıkarıyor: yozlaşmış politikacıları, rakip çeteleri ve Gotham'ın sokaklarında dolaşan İkarus adlı ölümcül bir Batman Dedektif Hikayeleri Cilt 1: Yarasa Adamların Yükselişi (Dc Rebirth). Goodreads helps you keep track of books you want to read. Start by marking "Batman: Dedektif Hikayeleri, Cilt 6: İkarus" as Want to Read Batman: Detective Comics, Volume 6: Icarus....