acem2019delhi.com

Atlas - Nasıl Dönüyor Dünya (Ciltli)

Responsive image
ATLAS NASIL DÖNÜYOR DÜNYA? Çocuklara keşfetmeyi sevdirecek, dünyayı her yönüyle anlamalarını sağlayacak müthiş bir Kültür Ansiklopedisi Çocuklar orijinal ve renkli bu dev atlasla dünyayı keşfediyor. Dünyayı birbirinden farklı konularda 22 haritada inceleyen eşsiz bir çalışma. Bu eşsiz atlasla çocuklar dünya genelindeki kültürleri, ekonomileri, doğal olaylarını, sosyal olayları ve bilimsel olayları kolayca öğreniyor genel kültürleri artıyor. Dünyanın neresinde insanlar nasıl dans ediyor, neler yiyorlar, nerelerde zenginler yaşıyor, neresi tehlikeli, nerede hangi sporlar yapılıyor? Haritaya bak öğren Aşağıdaki soruların ve daha pek çok sorunun yanıtlarını dünya haritası üzerinde keşfedeceksiniz. Neden bazı yerler kalabalık baz ıları boş? Zenginler ve yoksullar nerelerde yaşar? Dünyada insan haklarına ne kadar saygı duyuluyor? İnsanlar neden başka yerlere göç eder? İçilebilir sular nerede? Dünyayı birisi mi yönetiyor? Yaşamak için tehlikeli yerler nereler? İnsanların çoğu neden şehirlerde yaşıyor? Neler yiyoruz? Nasıl öğreniyoruz? İnternetten nasıl faydalanıyoruz? Nasıl dua ediyoruz? Hangi sporları yapıyoruz? Hangi dansları ediyoruz? Petrol bitse de yaşayabilir miyiz? Doğayı nasıl korumalıyız? Çöplerimiz nereye atılıyor? Gezegenin ikliminde değişen neler var? Aynı dili konuştuğumuz zamanlar gelecek mi? Hangi çözümler dünyayı değiştirecek?
YAYIN TARİHİ:
2018-03-12
DOSYA BOYUTU:
3,17
ISBN:
9753141031
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Kollektif
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Atlas - Nasıl Dönüyor Dünya (Ciltli) PDF

Atlas - Nasıl Dönüyor Dünya (Ciltli) harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Kollektif. Okuyabilirsin Atlas - Nasıl Dönüyor Dünya (Ciltli) sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... her yönüyle Nasıl Dönüyor Dünya Ciltli Ürün Kodu: 9789753141031 Basım Yılı: 2018 ... Atlas: Nasıl Dönüyor Dünya? (Ciltli) - Laure Flavigny - Hürriyet Kitap ... .00000000 Kapak Türü: Ciltli... Alış-Veriş Listeme Ekle. Atlas - Nasıl Dönüyor Dünya (Ciltli). Haritaya bak öğren Aşağıdaki soruların ve daha pek çok sorunun yanıtlarını dünya haritası üzerinde keşfedeceksiniz. Mesela bu yazımızda yazar Kollektif kitapları arasında yer alan Atlas - Nasıl Dönüyor Dünya (Ciltli) yeni kitabı hakkında merak edilenlerden bahsedeceğiz. Bu eşsiz atlasla çocuklar dünya genelindeki kültürleri, ekonomileri, doğal olayların ... Atlas - Nasıl Dönüyor Dünya (Ciltli) - PDF İndir - Ücretsiz Epub Oku ... . Bu eşsiz atlasla çocuklar dünya genelindeki kültürleri, ekonomileri, doğal olaylarını, sosyal olayları ve bilimsel olayları kolayca öğreniyor genel kültürleri artıyor. Dünyanın neresinde insanlar nasıl dans... Alış-Veriş Listeme Ekle. Atlas - Nasıl Dönüyor Dünya (Ciltli). Haritaya bak öğren Aşağıdaki soruların ve daha pek çok sorunun yanıtlarını dünya haritası üzerinde keşfedeceksiniz. Bu eşsiz atlasla çocuklar dünya genelindeki kültürleri, ekonomileri, doğal olaylarını, sosyal olayları ve bilimsel olayları kolayca öğreniyor genel kültürleri artıyor. Dünyanın neresinde insanlar nasıl dans... 26.83 €. Bu eşsiz atlasla çocuklar dünya genelindeki kültürleri, ekonomileri, doğal olaylarını, sosyal olayları ve bilimsel olayları kolayca öğreniyor genel kültürleri artıyor. Dünyanın neresinde insanlar... 57.27 TL. Bu eşsiz atlasla çocuklar dünya genelindeki kültürleri, ekonomileri, doğal olaylarını, sosyal olayları ve bilimsel olayları kolayca öğreniyor genel kültürleri artıyor....