acem2019delhi.com

Batman Dedektif Hikayeleri Cilt 8 / Kahramanların Kanı

Responsive image
Bruce Wayne’in belki de temelli olarak yedek kulübesine geçmesinin ardından eski Komiser Jim Gordon son teknoloji ürünü robotik bir zırhın ve Gotham Polis Teşkilatı’nın tam desteğiyle Bat kimliğine büründü. Ancak Batman olduğunuzda, ölümcül bir öğrenme eğrisiyle karşı karşı kalırsınız ve de sizi alt etmek için bekleyen, çıldırmış bir suçlu ordusuyla.Gordon ayak uydurabilecek mi? Yoksa hem dostları hem de düşmanları daha ayakları yerden kesilmeden Batman’in kanatlarını mı koparacak?
YAYIN TARİHİ:
2018-03-01
DOSYA BOYUTU:
10,94
ISBN:
6059155694
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Francis Manapul
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Batman Dedektif Hikayeleri Cilt 8 / Kahramanların Kanı PDF

Batman Dedektif Hikayeleri Cilt 8 / Kahramanların Kanı harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Francis Manapul. Okuyabilirsin Batman Dedektif Hikayeleri Cilt 8 / Kahramanların Kanı sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...Tomasi. Kahramanların Kanı Batman Dedektif Hikayeleri Cilt 8 JBC Yayıncılık | 9786059155694 ... Batman-Dedektif Hikayeleri Cilt 8-Kahramanların Kanı | Kitap.net ... . > Edebiyat. > Roman, Hikaye, Öykü (Türk ve Dünya). Batman Dedektif Hikayeleri Cilt 8 : Kahramanların Kanı. Francis Manapul Peter J. Tomasi Jbc Yayıncılık. Yoksa hem dostları hem de düşmanları daha ayakları yerden kesilmeden Batman'in kanatlarını mı koparacak? Kahramanların Kanı - Batman Dedektif Hikayeleri Cilt 8 Francis Manapul. -ındır / onlıne okuyun-. Jbc yayıncılık. — Batman Dedektif Hikayeleri Cilt 8 / Kahrama ... Batman Dedektif Hikayeleri Cilt 8 - Kahramanların Kanı 84301 ... . -ındır / onlıne okuyun-. Jbc yayıncılık. — Batman Dedektif Hikayeleri Cilt 8 / Kahramanların Kanı. Bruce Wayne'in belki de temelli olarak yedek kulübesine geçmesinin ardından eski Komiser Jim... Editör. Aslı Dağlı Bengü Ergil. Kahramanların Kanı - Batman Dedektif Hikayeleri Cilt 8. Bruce Wayne'in belki de temelli olarak yedek kulübesine geçmesinin ardından eski Komiser Jim Gordon son... Ancak Batman olduğunuzda, ölümcül bir öğrenme eğrisiyle karşı karşı kalırsınız ve de sizi alt etmek için bekleyen, çıldırmış bir suçlu ordusuyla. Gordon ayak uydurabilecek mi? Francis Manapul, Peter J. Tomasi. Arka Kapak Yazısı. Bruce Wayne'in belki de temelli olarak yedek kulübesine geçmesinin ardından eski Komiser Jim Gordon son teknoloji ürünü robotik bir zırhın ve... Preview — Batman by Peter J. Tomasi. Batman: Dedektif Hikayeleri , Cilt 8: Kahramanların Kanı. Original Title. Batman: Detective Comics, Volume 8: Blood of Heroes. Çizgi Roman kategorisinde yer alırken Batman Dedektif Hikayeleri Cilt 8 / Kahramanların Kanı epub indirmek için de aynı butonları kullanabilirsiniz. 2015-02-06 yılı ilgili kitabın basım yılıdır ve 1. Baskı 'dır. YENİ ÇIKANLAR +. Anasayfa. Kahramanların Kanı - Batman Dedektif Hikayeleri Cilt 8. Ancak Batman olduğunuzda, ölümcül bir öğrenme eğrisiyle karşı karşı kalırsınız ve de sizi alt etmek için... Mesela bu yazımızda yazar Francis Manapul kitapları arasında yer alan Batman Dedektif Hikayeleri Cilt 8 / Kahramanların Kanı yeni kitabı hakkında merak edilenlerden bahsedeceğiz. Francis Manapul, Peter J. Tomasi. Arka Kapak Yazısı. Bruce Wayne'in belki de temelli olarak yedek kulübesine geçmesinin ardından eski Komiser Jim Gordon son teknoloji ürünü robotik bir zırhın ve... 26.25 TL. Ancak Batman olduğunuzda, ölümcül bir öğrenme eğrisiyle karşı karşı kalırsınız ve de sizi alt etmek için bekleyen, çıldırmış bir suçlu ordusuyla. Gordon ayak uydurabilecek mi? 28.13 TL. Ancak Batman olduğunuzda, ölümcül bir öğrenme eğrisiyle karşı karşı kalırsınız ve de sizi alt etmek için bekleyen, çıldırmış bir suçlu ordusuyla. Gordon ayak uydurabilecek mi? Batman-Dedektif Hikayeleri Cilt 8-Kahramanların Kanı. Bu ürün için şu anda akakce.com'da listelenen satıcılarda fiyat bilgisi bulunamadı. En Popüler Çizgi Romanlar. Francis Manapul ;Peter J. Tomasi. Bruce Wayne'in belki de temelli olarak y...