acem2019delhi.com

Amak-ı Hayal

Responsive image
Bu kitabı, hakikat sırrına ermiş vicdanlar, naif konuları seven insanlar zevkle okuyabilirler. Bir asırdır, bu muhit ve bu millet hayli âlimler yetiştirdi ve daha birçokları yetişecektir. Okuyucularıma sunduğum bu hikâyeler (Acaba hikâye mi?!) düşüncesine mazhar olursa kendimizi bahtiyar sayarız. Çünkü bu hikâyeye rağbet, hakkı kadere eğilim gösterme manasını taşıyacaktır. Bu ise okurlarımızdan uzak görülmez. Bu muhterem millet, içinde hakikat düşüncesi taşıyan binlerce hassas yürek mevcut olduğunu yâr ve ağyara ispat etmiştir. 
YAYIN TARİHİ:
2015-03-24
DOSYA BOYUTU:
12,73
ISBN:
6058480407
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Şehbenderzade Filibeli Ahmed Hilmi
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Amak-ı Hayal PDF

Amak-ı Hayal harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Şehbenderzade Filibeli Ahmed Hilmi. Okuyabilirsin Amak-ı Hayal sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...alı sayfalarda yer almıştır. Âmâk-ı Hayal Yürü ki sahâ-i hîçîde tecellî göresin ... Amak-ı Hayal , Şehbenderzade Filibeli Ahmed Hilmi - Fiyatı... | İdefix ... . Bu sesin tatlılığından, gözlerimde üzüntü ve sevinç gözyaşları sel olup akarken yolumuza devam ettik. Geceyi çimenlerin üzerinde geçirdik. A'MÂK-I HAYAL / HAYÂLİN DERİNLİKLERİNE YOLCULUK Metaryalist bir kafa yapısı ile yetiştikten sonra zihninde tabii bir surette tevarüd eden metafizik suallere... A'mâk-ı hayal. Hayalin Derinliklerinde Yolculuk. Filibeli Ahmed Hilmi. Geceyi çimenleri ... A'mak-ı Hayal - Ekşi Sözlük ... ... A'mâk-ı hayal. Hayalin Derinliklerinde Yolculuk. Filibeli Ahmed Hilmi. Geceyi çimenlerin üstünde geçirdik. Derin bir uykuya dalmıştım. Ne rüya, ne de hayal gör-düm. Ya da tam bir ateist gibi tam bir imansız olmak isterdim. ŞEHBENDERZÂDE FİLİBELİ AHMED HİLMİ'NİN MUHTEŞEM ESERİ A'MAK-I HAYAL (Hayalin Derinliklerinde) I.BÖLÜM… İşte Amak-I Hayal, bu sembolik dilin en güzel örneklerinden biridir. Bu hikâyenin iki kahramanından biri olan Raci; dindar bir ailede yetişmiş, ahlaklı, mükemmel bir eğitim görmüş, zeki bir insan. A'mak-ı Hayal yani Hayalin Derinlikleri... Gerçekten hayal gibi bir kitaptı. 'Filibeli Ahmet Hilmi ve ismini çok kez duyduğum ve okuma fırsatını sonunda bulduğum...