acem2019delhi.com

Annemi Yetiştiriyorum 2

Responsive image
Biliyorum annesin, kendinden fazla evladını düşünmemek imkânsız. Bu senin elinde değil. Ama için rahat olsun diye söylüyorum;Her zaman önce sen olmalısın.Anne olduktan sonra hayatındaki tüm öncelikler değişti. Zaten aksini iddia etmek imkânsız ama sen anne sıfatından önce bir kadınsın. En nihayetinde nefsi olan bir insansın. İşte bunu unutursan, kendini ihmal edersen, ruhunu doyurmazsan dipsiz bir kuyuya doğru yuvarlanabilirsin. Peşinden gelecek olan kimdir bil bakalım?Önce sen kurtulmalısın ki beni de kurtarabilesin.Önce sen sağlıklı olacaksın ki bana iyi bakabilesin. Önce sen mutlu olacaksın ki ben de mutlu olabileyim.
YAYIN TARİHİ:
2018-03-23
DOSYA BOYUTU:
6,56
ISBN:
6055006785
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Özlem Açar
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Annemi Yetiştiriyorum 2 PDF

Annemi Yetiştiriyorum 2 harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Özlem Açar. Okuyabilirsin Annemi Yetiştiriyorum 2 sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...elikler değişti. Zaten aksini iddia etmek imkânsız ama sen anne sıfatından önce bir kadınsın ... Annemi Yetiştiriyorum 2 > Özlem Açar > Ganj Kitap > Final Pazarlama ... . En nihayetinde nefsi olan bir insansın. Özlem Açar tarafından kaleme alınan Annemi Yetiştiriyorum 2 Pdf İndir isimli 352 sayfadan oluşan kitap; GANJ KİTAP yayınevinin 23/3/2018 Cuma tarihinde ve 1. Baskı sayısı ile kitapcılardaki raflarda... Sizlere Annemi Yetiştiriyorum 2 pdf indirme linki ve detaylarını vermeye çalıştık. Annelik-Babalık-Aile kategorisinde kendisine yer bulan Annemi Yetiştiriyorum 2 kitabı okumak iç ... Annemi Yetiştiriyorum 2 - Özlem Açar | kitapyurdu.com ... . Annelik-Babalık-Aile kategorisinde kendisine yer bulan Annemi Yetiştiriyorum 2 kitabı okumak için harika! Annemi Yetiştiriyorum 2/Özlem Açar en uygun fiyatı GittiGidiyor'da! Annemi Yetiştiriyorum 2/Özlem Açar incelemesi, yorumlar, özellikleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın! Annemi Yetiştiriyorum-2 kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Özlem Açar kitapları ve Ganj Yayınları 2018 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. Anne olduktan sonra hayatındaki tüm öncelikler değişti. Zaten aksini iddia etmek imkânsız ama sen anne sıfatından önce bir kadınsın. En nihayetinde nefsi olan bir insansın. Annemi Yetiştiriyorum 2. Biliyorum annesin, kendinden fazla evladını düşünmemek imkânsız. Bu senin elinde değil. Ama için rahat olsun diye söylüyorum; Her zaman önce sen olmalısın. 22.21 TL. Anne olduktan sonra hayatındaki tüm öncelikler değişti. Zaten aksini iddia etmek imkânsız ama sen anne sıfatından önce bir kadınsın. En nihayetinde nefsi olan bir insansın. Kitap : Annemi Yetiştiriyorum 2, Yazar : Özlem Açar, Yayınevi : Ganj Kitap - 9786055006785 - Fiyat: 24,04 TL. Annemi Yetiştiriyorum 2. Size haber verelim. Yeni. Annemi Yetiştiriyorum 2. Bu Üründen Toplam: 0 Ad. Anne olduktan sonra hayatındaki tüm öncelikler değişti. Zaten aksini iddia etmek imkânsız ama sen anne sıfatından önce bir kadınsın. Annelik-Babalık-Aile/. Annemi Yetiştiriyorum 2. Annemi Yetiştiriyorum 2. Marka : Ganj Kitap. Barkod : 9786055006785. Ann...