acem2019delhi.com

Öykülerle Osmanlı Padişahları 2

Responsive image
Çocuklara tarih bilinci kazandırmak hem önemlidir, hem de zordur. Bu zorluğun üstesinden gelmek ve çocuklarımıza tarih bilinci kazandırmak amacıyla hazırlamış olduğumuz “Öykülerle Osmanlı Padişahları” serimizin ikinci kitabını sizlerle buluşturmanın mutluluk ve heyecanını yaşıyoruz. Çocuklar, Osmanlı Devleti’nin yükselme dönemini anlattığımız bu kitabımızla Mehmed Çelebi ile Osmanlı Beyliği’ni Fetret Devri’nden çıkaracak, 2. Murad Han ile beylikten devlet olma yolunda adımlar atacak, Fatih Sultan Mehmet ile Konstantiniyye surlarına dikilip “Ya Ben Bizans’ı Alırım Ya Bizans Beni” düsturu ile hareket edip Konstantiniyye’yi fethedeceksiniz.
YAYIN TARİHİ:
2018-11-26
DOSYA BOYUTU:
4,10
ISBN:
6059275132
DİL:
TÜRK
YAZAR:
İbrahim Halil Er
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Öykülerle Osmanlı Padişahları 2 PDF

Öykülerle Osmanlı Padişahları 2 harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır İbrahim Halil Er. Okuyabilirsin Öykülerle Osmanlı Padişahları 2 sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...kle çocuklarımıza Osmanlı tarihini anlatmaya yönelik hazırladığımız değerli tarihçi-yazar İbrahim Halil ER hocamızın kaleminden "Öykülerle Osmanlı padişahları" serisinin ... İbrahim Halil Er | Öykülerle Osmanlı Padişahları 2 ... ... Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Öykülerle Osmanlı Padişahları 2. Özellikle çocuklarımıza Osmanlı tarihini anlatmaya yönelik hazırladığımız değerli tarihçi-yazar İbrahim Halil ER hocamızın kaleminden "Öykülerle Osmanlı padişahları" ... Öykülerle Osmanlı Padişahları - 2 | benlikitap.com ... . Özellikle çocuklarımıza Osmanlı tarihini anlatmaya yönelik hazırladığımız değerli tarihçi-yazar İbrahim Halil ER hocamızın kaleminden "Öykülerle Osmanlı padişahları" serisinin... Özellikle çocuklarımıza Osmanlı tarihini anlatmaya yönelik hazırladığımız değerli tarihçi-yazar İbrahim Halil ER hocamızın kaleminden "Öykülerle Osmanlı padişahları" serisinin 2.kitabını takdirlerinize... Özellikle çocuklarımıza Osmanlı tarihini anlatmaya yönelik hazırladığımız değerli tarihçi-yazar İbrahim Halil ER hocamızın kaleminden "Öykülerle Osmanlı padişahları" serisinin 2.kitabını takdirlerinize... Öykülerle Osmanlı Padişahları 2, çocuk-gençlik kitapları kategorisinde 14,61 TL fiyat ve PTT Kargo güvencesiyle. Yorum Yaz. Ürün Adı: Öykülerle Osmanlı Padişahları 2. Öykülerle Osmanlı Padişahları 2 kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. İbrahim Halil Er kitapları ve Mevsimler Kitap 2018 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. Özellikle çocuklarımıza Osmanlı tarihini anlatmaya yönelik hazırladığımız değerli tarihçi-yazar İbrahim Halil ER hocamızın kaleminden "Öykülerle Osmanlı padişahları" serisinin 2.kitabını takdirlerinize... 7.84 TL. Bu zorluğun üstesinden gelmek ve çocuklarımıza tarih bilinci kazandırmak amacıyla hazırlamış olduğumuz "Öykülerle Osmanlı Padişahları" serimizin ikinci kitabını sizlerle buluşturmanın... İbrahim Halil Er. Özellikle çocuklarımıza Osmanlı tarihini anlatmaya yönelik hazırladığımız değerli tarihçi-yazar İbrahim Halil ER hocamızın kaleminden "Öykülerle Osmanlı padişahları" serisinin... 6.60 TL. MEVSİMLER KİTAP , Öykülerle Osmanlı Padişahları 2 için en uygun fiyatı, indirimleri ve kampanyaları KTP Kitabevi'nde bulabilirsiniz. 11.90 TL. Özellikle çocuklarımıza Osmanlı tarihini anlatmaya yönelik hazırladığımız değerli tarihçi-yazar İbrahim Halil ER hocamızın kaleminden "Öykülerle Osmanlı padişahları" serisinin 2.kitabını... 8.04 TL. Bu zorluğun üstesinden gelmek ve çocuklarımıza tarih bilinci kazandırmak amacıyla hazırlamış olduğumuz Öykülerle Osmanlı Padişahları serimizin ikinci kitabını sizlerle buluşturmanın... Kitap : Öykülerle Osmanlı Padişahları 2, Yazar : İbrahim Halil Er, Yayınevi : Mevsimler Kitap - 9786059275132 - Fiyat...