acem2019delhi.com

Yabanıl Toplumda Suç ve Gelenek

Responsive image
Antropolojiyi “masabaşı”nda yapılan bir iş olmaktan çıkaran Bronislaw Malinowski, bugün hatasıyla sevabıyla bizzat bir düşünce klasiği haline gelmiş durumda. Yabanıl Toplumda Suç ve Gelenek de onun temel metinlerinden biri. Okur bu küçük kitapta, yapıtlarından birine Batı Pasifik Argonautları gibi şiirsel bir isim verebilmiş olan Malinowski’nin hâlâ birçok soru üretmeye elverişli düşünceleriyle ilk elden tanışma fırsatı bulacak.“Çağdaş insanbilimci, elde ettiği sonuçları kâğıda döker­ken, doğal olarak daha önce edindiği geniş ve bir anlam­da dağınık, hatta gözle görülür, elle tutulur olmaktan uzak deneyimlerini de kesin olgulara katacak; gelenek, inanç ve örgütlenmeyle ilgili ayrıntıları, ilkel kültür üzerine ortaya atılmış olan genel kuramlar zemini üzerinde yansıtacaktır. Bu kitap, işte bu türden bir itkiye teslim olmuş bir alan araş­tırmacısının ürünüdür.”
YAYIN TARİHİ:
2019-05-13
DOSYA BOYUTU:
10,38
ISBN:
6053755128
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Bronislaw Malinowski
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Yabanıl Toplumda Suç ve Gelenek PDF

Yabanıl Toplumda Suç ve Gelenek harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Bronislaw Malinowski. Okuyabilirsin Yabanıl Toplumda Suç ve Gelenek sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... bugün hatasıyla sevabıyla bizzat... Yabanıl Toplumda Suç ve GelenekAntropolojiyi "masabaşı"nda yapılan bir iş olmaktan çıkaran Bronislaw Malinowski, bugün hatasıyla sevabıyla bizzat bir düşünce ... Yabanıl Toplumda Suç ve Gelenek | Kitapjo.com ... . Bronislaw Malinowski tarafından kaleme alınan Yabanıl Toplumda Suç ve Gelenek Pdf İndir isimli 128 sayfadan oluşan kitap; İTHAKİ YAYINLARI yayınevinin 13/5/2019 Pazartesi tarihinde ve 2. Baskı... 12 TL. Yabanıl Toplumda Suç ve Gelenek de onun temel metinlerinden biri. Okur bu küçük kitapta, yapıtlarından birine Batı Pasifik Argonautları gibi şiirsel bir isim verebilmiş olan Malinow ... Yabanıl Toplumda Suç ve Gelenek 1035 Bronislaw Malinowski ... . Baskı... 12 TL. Yabanıl Toplumda Suç ve Gelenek de onun temel metinlerinden biri. Okur bu küçük kitapta, yapıtlarından birine Batı Pasifik Argonautları gibi şiirsel bir isim verebilmiş olan Malinowski'nin... Bronislaw Malinowski. Antropolojiyi "masabaşı"nda yapılan bir iş olmaktan çıkaran Bronislaw Malinowski, bugün hatasıyla sevabıyla bizzat bir düşünce klasiği haline gelmiş durumda. 12 TL. Yabanıl Toplumda Suç ve Gelenek de onun temel metinlerinden biri. Okur bu küçük kitapta, yapıtlarından birine Batı Pasifik Argonautları gibi şiirsel bir isim verebilmiş olan Malinowski'nin... Antropolojiyi "masabaşı"nda yapılan bir iş olmaktan çıkaran Bronislaw Malinowski, bugün hatasıyla sevabıyla bizzat bir düşünce klasiği haline gelmiş durumda. Yabanıl Toplumda Suç ve Gelenek de... [IMG]http://www.epsilonyayinevi.com/static/books/detail/2012-07/yabanil-toplumda-suc-ve-gelenek.jpg[/IMG. "...Yabanıllar geleneklerini ve göreneklerini büyük saygısı olan, bunların gereklerine kendiliğinden uyan insanlardır. Geleneklerinin buyruklarına kölece, kamuoyuna ya da doğaüstü cezalara karşı... Antropolojiyi "masabaşı"nda yapılan bir iş olmaktan çıkaran Bronislaw Malinowski, bugün hatasıyla sevabıyla bizzat bir düşünce klasiği haline gelmiş durumda. Yabanıl Toplumda Suç ve Gelenek de... En uygun YABANIL TOPLUMDA SUÇ VE GELENEK / İTHAKİ ürün ve modelleri markası ve İTHAKİ YAYINLARI BRONISLAW MALINOWSKI TÜRKÇE 128 SAYFA 2016 özellikleri 9786053755128 en... ...