acem2019delhi.com

Renklerle Org Öğretimi

Responsive image
Renklerle Org Öğretimi, halen Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi GüzelSanatlar Bölümü' nde öğretim üyeliği yapan Dr. Salih Aydoğan tarafındankaleme alınmış ve çocukların ilk org eğitimine katkı sağlamak amacıylahazırlanmıştır. Özellikle küçük çocukların daha büyükler için yazılmışolan metodlar ile çalıştırılmaları telafisi mümkün olmayan hasarlara yolaçabilir ve uzun sürmesi planlanan sanat yolculuğu daha en başındahüsranla sonuçlanabilir.Renklerle Org Öğretimi, her notayı farklı bir renkle vererek çocuklarınota öğrenimi zevkli bir hale getirmektedir. Kitabın arka iç kapağındabulunan renkli etiketler orgun tuşlarına yapıştırılır ve çocuklarnotayla ilişkilendirilmiş renklere basarak çalmaya başlar. Daha sonraetiketler çıkarılır ve çocuklar notaları öğrenmiş olarak çalmayısürdürür. Çocuklar için özel olarak seçilmiş şarkılar rengarenkresimlerle bezenmiştir. Her şarkının altında eğitmenin çocuğun başarıdurumunu not alacağı kutucuklar bulunur. Kitapta armoni bilgisiunutulmamış ve çocukların kolay anlayabileceği bir yalınlıklaverilmiştir.Renklerle Org Öğretimi, orgun üzerinde kolayca dik durabilmesinisağlayan ergonomik spiral cildiyle beğeninize sunulmuştur. Bu kitapla,çocuklar öğrenmekten, eğitmenler de öğretmekten zevk alacaklar.
YAYIN TARİHİ:
2017-07-11
DOSYA BOYUTU:
3,85
ISBN:
9755097923
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Salih Aydoğan
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Renklerle Org Öğretimi PDF

Renklerle Org Öğretimi harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Salih Aydoğan. Okuyabilirsin Renklerle Org Öğretimi sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...Aydoğan tarafından kaleme alınmış ve çocukların ilk org ... Renklerle Org Öğretimi %25 İndirimli Salih Aydoğan ... ... PDF biçiminde bir PDF belgesi oluşturma Renklerle Org Öğretimi - Salih Aydoğan biçimi, kullandığınız yazılım paketine bağlı olarak genellikle çok basit bir işlemdir, ancak Adobe'yi öneririz. Kitap Bireysel Gelişim Kitapları. RENKLERLE ORG ÖĞRETIMI - SALIH AYDOĞAN Fiyatları. Renklerle Org Öğretimi. Alışverişin Uğurlu Adresi. + 7,90 TL Kargo. Bu yazımızda Renklerle Org Öğretimi kit ... Renklerle Org Öğretimi - GittiGidiyor ... . + 7,90 TL Kargo. Bu yazımızda Renklerle Org Öğretimi kitabını konu edindik. Renklerle Org Öğretimi hakkında bilmek istediklerinizi ele almaya çalıştık. "Renklerle Org Öğretimi PDF ile böyle değildi - hiç de öyle değildi. 1996 civarında, düzenli olarak Adobe'yi ziyaret ettim, onlarla PDF formatında birçok şey yaptım, vb. Renklerle Org Öğretimi kitabı hakkında bilgi edinmek ve direkt olarak esere ulaşmak için ilgili sayfaya girdiniz. Aşağıda yer alan linkten Renklerle Org Öğretimi pdf indirme butonuna tıklayabilirsiniz. Renklerle Org öğretimi. Salih Aydoğan... Çınar. Salih Aydoğan. Renklerle Org Öğretimi, halen Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Bölümü'nde...