acem2019delhi.com

Bütün Renkleriyle Aamir Khan

Responsive image
“Bütün Renkleriyle Aamir Khan”kitabı usta aktörün hayranlarına bir armağanı olabilir mi? Yazar Pradeep Chandra çok yönlü ve uzun süren bir çalışma sonucunda ortaya koleksiyonluk bir kitap çıkarmıştır.Bollywood’un “üç Khan”ından biri olan Aamir Khan sinema sektörüne çok küçük yaşta, babasına karşı gelerek başlamıştır. Yaşadığı bütün zorluklara rağmen ailesinin yüzünü hiç kara çıkarmamıştır. Müthiş bir azim ve çabayla oynadığı her role aylarca hazırlanan Aamir Khan sektörde en çok iş disipliniyle takdir toplar. Medyada, yaşadığı aşklarla değil başarılarıyla var olur. Toplumsal sorunlara da el atan Aamir Khan, hiç kimseninkolay kolay adım atamayacağı bir programla halkını bilinçlendirmeye çalışır. Rengârenk kişiliğiyle bir gökkuşağını andıran Aamir Khan’ın hayatına farklı bir pencereden bakmaya hazır mısınız?
YAYIN TARİHİ:
2016-10-21
DOSYA BOYUTU:
3,22
ISBN:
6051860701
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Pradeep Chandra
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Bütün Renkleriyle Aamir Khan PDF

Bütün Renkleriyle Aamir Khan harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Pradeep Chandra. Okuyabilirsin Bütün Renkleriyle Aamir Khan sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... yaşta, babasına... Pradeep Chandra. *Bütün Renkleriyle Aamir Khan* kitabı usta aktörün hayranlarına bir armağanı olabilir mi? Yazar Pradeep Chandra çok yönlü ve uzun süren bir çalışma sonucunda ortaya ... BÜTÜN RENKLERİYLE AAMIR KHAN - PRADEEP... | Nadir Kitap ... ... Pradeep Chandra. "Bütün Renkleriyle Aamir Khan" kitabı usta aktörün hayranlarına bir armağanı olabilir mi? Yazar Pradeep Chandra çok yönlü ve uzun süren bir çalışma sonucunda ortaya... "Bütün Renkleriyle Aamir Khan" kitabı usta aktörün hayranlarına bir armağanı olabilir mi? Yazar Pradeep Chandra çok yönlü ve uzun süren bir çalışma sonucunda ortaya koleksiyonluk bir kitap... "Bütü ... Bütün Renkleriyle Aamir Khan - Pradeep Chandra... | E-KİTAP İNDİR ... ... "Bütün Renkleriyle Aamir Khan" kitabı usta aktörün hayranlarına bir armağanı olabilir mi? Yazar Pradeep Chandra çok yönlü ve uzun süren bir çalışma sonucunda ortaya koleksiyonluk bir kitap... "Bütün Renkleriyle Aamir Khan" kitabı usta aktörün hayranlarına bir armağanı olabilir mi? Bollywood'un "üç Khan"ından biri olan Aamir Khan sinema sektörüne çok küçük yaşta, babasına... ...Bütün Renkleriyle Aamir Khan kitabı Aamir Khan hayranlarının okuması gereken bir kitap. Chandra'nın Bütün Renkleriyle Aamir Khan kitabının Türkçe çevirisini Nihan Çevirgen yapmıştır. 15.31 TL. "Bütün Renkleriyle Aamir Khan" kitabı usta aktörün hayranlarına bir armağanı olabilir mi? Yazar Pradeep Chandra çok yönlü ve uzun süre...