acem2019delhi.com

Özlemek Zamanı

Responsive image
Oysa karar verip hayatımızda değişiklikler yapmak o kadar kolaydır ki. Kilitleri kırmak, yeniden ruhumuza gençlik yıllarımızdaki pervasızlığı ve özgürlüğü iade etmek sandığımızdan çok daha basit bir eylemdir. Bir düşünceye, bir söze, belki birkaç günlük sürece bakar. Fakat hayır, sonradan sahip olduklarımızı kaybetme korkusu bizi esir almıştır. Hiçbirinin başlangıçta zaten var olmadığını aklımıza getirmeyiz. Başladığımız noktaya dönmek istemeyiz. Ancak daha da fazlasını kaybettiğimiz gün uyanırız bu gaflet uykusundan.Sema Bekmez yeni kitabı 'Özlemek Zamanı'nda yalnızlık ve sevgi kavramlarının üzerinde durarak okuru içselleştireceği bir okuma sürecine davet ediyor. 
YAYIN TARİHİ:
2016-10-05
DOSYA BOYUTU:
11,27
ISBN:
6059724500
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Sema Bekmez
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Özlemek Zamanı PDF

Özlemek Zamanı harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Sema Bekmez. Okuyabilirsin Özlemek Zamanı sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...eştireceği bir okuma sürecine davet ediyor ... Özlemek Zamanı ... . Sema Bekmez. Oysa karar verip hayatımızda değişiklikler yapmak o kadar kolaydır ki. Kilitleri kırmak, yeniden ruhumuza gençlik yıllarımızdaki pervasızlığı ve özgürlüğü iade etmek sandığımızdan çok... 10.42 TL. Sema Bekmez yeni kitabı 'Özlemek Zamanı'nda yalnızlık ve sevgi kavramlarının üzerinde durarak okuru içselleştireceği bir okuma sürecine davet ediyor. 10.42 TL. Sema Bekmez yeni kitabı 'Özleme ... Eski Bando - Özlemek Zamanı Dinle / Şarkı Sözü ile Dinle ... . 10.42 TL. Sema Bekmez yeni kitabı 'Özlemek Zamanı'nda yalnızlık ve sevgi kavramlarının üzerinde durarak okuru içselleştireceği bir okuma sürecine davet ediyor. Başladığımız noktaya dönmek istemeyiz. Ancak daha da fazlasını kaybettiğimiz gün uyanırız bu gaflet uykusundan.Sema Bekmez yeni kitabı 'Özlemek Zamanı'nda yalnızlık ve sevgi kavramlarının......