acem2019delhi.com

Fiziğin TemelleriElektrik Problem Çözümleri II

Responsive image
Fiziğin Temelleri Elektrik Problem Çözümleri II, dünya üniversitelerinin hemen hemen %80'inde ders kitabı olarak kullanılan ve Türkçeye Fiziğin Temelleri adı altında çevrilen "Fundamentals of Physics" içerdiği problemler açısından da önemli bir kitaptır.2000'i aşkın problem, konunun uzmanı olan Prof. Dr. Cengiz Yalçın ve Doç.Dr. Erdoğan Apaydın tarafından çözülerek Türkçe düzenlenmesi yapılmıştır.Mühendis ve doktor olmak isteyenler, üniversitelerde fizik, matematik, kimya ve biyoloji okuyanlar, Eğitim Fakültelerinin Fen Bilimleri Eğitimi bölümünde okuyanlar, Fiziğin Temelleri ve Probleme Çözümleri kitaplarında aradıkları bütün bilgileri bulabileceklerdir.
YAYIN TARİHİ:
2000-09-06
DOSYA BOYUTU:
8,26
ISBN:
9755090258
DİL:
TÜRK
YAZAR:
David Halliday
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Fiziğin TemelleriElektrik Problem Çözümleri II PDF

Fiziğin TemelleriElektrik Problem Çözümleri II harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır David Halliday. Okuyabilirsin Fiziğin TemelleriElektrik Problem Çözümleri II sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ılan ve Türkçeye Fiziğin Temelleri adı altında çevrilen ... David Halliday - Fiziğin Temelleri Elektrik Problem Çözümleri 2 ... ... 9789755090252. Ürün Adı. Fiziğin Temelleri Elektrik Problem Çözümleri 2. Arkadaş Yayınevi. Arka Kapak Yazısı. Fiziğin Temelleri Elektrik Problem Çözümleri II, dünya üniversitelerinin hemen... ...Problem Çözümleri II, dünya üniversitelerinin hemen hemen %80`inde ders kitabı olarak kullanılan ve Türkçeye Fiziğin Temelleri adı altında çevrilen "Fundamentals of Physics" içerdiği problemler... 79 TL. Fiziğin Temelleri Elektrik Problem Çözümleri 2, ... Fiziğin Temelleri Elektrik Problem Çözümleri II - David Halliday ... ... 79 TL. Fiziğin Temelleri Elektrik Problem Çözümleri 2, dünya üniversitelerinin hemen hemen %80'inde ders kitabı olarak kullanılan ve Türkçeye Fiziğin Temelleri adı altında çevrilen... 1 1 FİZİK II ELEKTRİK VE MANYETİZMA DERS NOTLARI: Bu ders notlarını Akdeniz Üniversitesi Fen Fakültesi ve M&uu... Fiziğin Temelleri Cilt II Çözümleri Yazarlar: Cengiz Yalçın, Erdoğan Apaydın....