acem2019delhi.com

Kapadokyalı Vampir: Masumiyet

Responsive image
Handan Öztürk, Kapadokyalı Vampir roman dizisinin ilk kitabı Masumiyet ile yeni bir hikâyenin izini sürmekte...Bizi Giovanni Prensi Jan’ın vampirlik öyküsüne götüren, Can’ın geçmişine olan merakıdır. Roman kahramanının bu aidiyet, kimlik, köken arayışı onu maceralı bir yolculuğa sürükler. Bir yanışla o büyülü yolculukta kayboluş/buluşma izlerine rastlar. Bir itirafla başlayan öykü, labirent gibi bir anlatıya dönüşür. Bu labirent, sadece Can’ınkine değil aynı zamanda Kapadokya vampirlik tarihinin gizlerine de uzanır.Handan Öztürk, masumiyet ve kötülük kavramlarını sorgulamak için okuyucuya yepyeni kapılar aralar. Günümüzün yanılsamaları üzerine benzersiz bir roman sunar.Sıradan bir vampir hikâyesi olmayan çağdaş vampirlik öyküsü… Bu gerçekliği mit olmaktan çıkaracak ustaca bir bakışın romanı Masumiyet.
YAYIN TARİHİ:
2018-03-12
DOSYA BOYUTU:
7,29
ISBN:
6052162187
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Handan Öztürk
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Kapadokyalı Vampir: Masumiyet PDF

Kapadokyalı Vampir: Masumiyet harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Handan Öztürk. Okuyabilirsin Kapadokyalı Vampir: Masumiyet sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... Öztürk. Kitap Tanıtımı. Handan Öztürk, Kapadokyalı Vampir roman dizisinin ilk kitabı Masumiyet ile yeni bir hikâyenin izini sürmekte ... Kapadokyalı Vampir-Masumiyet | Kitap.net ... . . . 14.51 TL. Handan Öztürk, Kapadokyalı Vampir roman dizisinin ilk kitabı Masumiyet ile yeni bir hikâyenin izini sürmekte... Bizi Giovanni Prensi Jan'ın vampirlik öyküsüne götüren, Can'ın geçmişine... Kapadokyalı Vampir: Masumiyet kitabı pdf indirmek için geldiniz. 2017-01-27 yılında yayınlanan Kapadokyalı Vampir: Masumiyet , 1. Baskı ve Roman (Yerli) kategorisinde yer almaktadır. Handan Öztürk, K ... Kapadokyalı Vampir: Masumiyet - Handan Öztürk | kitapyurdu.com ... . 2017-01-27 yılında yayınlanan Kapadokyalı Vampir: Masumiyet , 1. Baskı ve Roman (Yerli) kategorisinde yer almaktadır. Handan Öztürk, Kapadokyalı Vampir roman dizisinin ilk kitabı Masumiyet ile yeni bir hikâyenin izini sürmekte... Sıradan bir vampir hikâyesi olmayan çağdaş vampirlik öyküsü… 14.44 TL. Handan Öztürk, Kapadokyalı Vampir roman dizisinin ilk kitabı Masumiyet ile yeni bir hikâyenin izini sürmekte... Bizi Giovanni Prensi Jan'ın vampirlik öyküsüne götüren, Can'ın geçmişine... 16 TL. Handan Öztürk, Kapadokyalı Vampir roman dizisinin ilk kitabı Masumiyet ile yeni bir hikâyenin izini sürmekte... Bizi Giovanni Prensi Jan'ın vampirlik öyküsüne götüren, Can'ın geçmişine olan... 17.33 TL. Handan Öztürk, Kapadokyalı Vampir roman dizisinin ilk kitabı Masumiyet ile yeni bir hikâyenin izini sürmekte... Bizi Giovanni Prensi Jan'ın vampirlik öyküsüne götüren, Can'ın geçmişine... 14 TL. Handan Öztürk, Kapadokyalı Vampir roman dizisinin ilk kitabı Masumiyet ile yeni bir hikâyenin izini sürmekte... Bizi Giovanni Prensi Jan'ın vampirlik öyküsüne götüren, Can'ın geçmişine olan... 22.22 TL. Handan Öztürk, Kapadokyalı Vampir roman dizisinin ilk kitabı Masumiyet ile yeni bir hikâyenin izini sürmekte... Bizi Giovanni Prensi Jan'ın vampirlik öyküsüne götüren, Can'ın geçmişine... Handan Öztürk, Kapadokyalı Vampir roman dizisinin ilk kitabı Masumiyet ile yeni bir hikâyenin izini sürmekte... Sıradan bir vampir hikâyesi olmayan çağdaş vampirlik öyküsü…...