acem2019delhi.com

Assassin’s Creed Series / Kağanın Mezarı (Ciltli)

Responsive image
Owen ve arkadaşları, “Last Descendants” serisinin ilk kitabı Son Nesil’de başlayan maceralarını Kağanın Mezarı’nda sürdürüyor. Tarihin heyecan dolu labirentinde Animus’la çıktıkları yolculuk onları ummadıkları yerlere savuruyor. Efsanevi Üç Dişli Cennet Zıpkını’nın ilk parçasını ele geçiren gençlerin bulması gereken iki parça kaldı…Ancak, yolculuklarının bu aşamasında Owen ve arkadaşları iki rakip kutba bölünüyor: Bir kısmı Assassin Yoldaşlığı’nın bir kısmı ise Tapınak Şövalyelerinin yanında yer alıyor.Zıpkının diğer parçasının Cengiz Han’ın mezarında gömülü olduğunu duyan bu iki grup hemen yola koyuluyor. Ancak kağanın mezarı kayıp, Çin’in savaşlarla yıpranmış Moğol bölgesi amansız…“Last Descendants” macerası hız kesmeden, tüm heyecanıyla sürüyor!
YAYIN TARİHİ:
2018-03-14
DOSYA BOYUTU:
8,82
ISBN:
6050950199
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Matthew J. Kırby
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Assassin’s Creed Series / Kağanın Mezarı (Ciltli) PDF

Assassin’s Creed Series / Kağanın Mezarı (Ciltli) harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Matthew J. Kırby. Okuyabilirsin Assassin’s Creed Series / Kağanın Mezarı (Ciltli) sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ve arkadaşları, "Last Descendants" serisinin ilk kitabı Son Nesil'de başlayan maceralarını Kağanın Mezarı'nda sürdürüyor ... Kağanın Mezarı - Assansins Creed Series (Ciltli) - Kalizza - Hobi... ... . Edebiyat/. Roman (Çeviri)/. Assansıns Creed Series Kağanın Mezarı Sc. arkadaşları iki rakip kutba bölünüyor: Bir kısmı Assassin Yoldaşlığı'nın bir kısmı ise Tapınak Şövalyelerinin yanında yer alıyor. Assansın's Creed Series - Kağanın Mezarı HC. Kapat. Owen ve arkadaşları iki rakip kutba bölünüyor: Bir kısmı Assassin Yoldaşlığı'nın bir kısmı ise Tapınak Şöv ... Assassin's Creed - Kağanın Mezarı (Ciltli): Tarafını Seç: Ya... ... . Kapat. Owen ve arkadaşları iki rakip kutba bölünüyor: Bir kısmı Assassin Yoldaşlığı'nın bir kısmı ise Tapınak Şövalyelerinin yanında yer alıyor. ...rakip kutba bölünüyor: Bir kısmı Assassin Yoldaşlığı'nın bir kısmı ise Tapınak Şövalyelerinin yanında yer alıyor. Ancak kağanın mezarı kayıp, Çin'in savaşlarla yıpranmış Moğol bölgesi amansız… 27.80 TL. Ancak, yolculuklarının bu aşamasında Owen ve arkadaşları iki rakip kutba bölünüyor: Bir kısmı Assassin Yoldaşlığı'nın bir kısmı ise Tapınak Şövalyelerinin yanında yer alıyor. Assassin's Creed Series / Kağanın Mezarı (Karton Kapak) Kitabı Hakkındaki Genel Bilgiler Bu yazımızda Assassin's... ...rakip kutba bölünüyor: Bir kısmı Assassin Yoldaşlığı'nın bir kısmı ise Tapınak Şövalyelerinin yanında yer alıyor. Ancak kağanın mezarı kayıp, Çin'in savaşlarla yıpranmış Moğol bölgesi amansız… 28.89 TL. Ancak, yolculuklarının bu aşamasında Owen ve arkadaşları iki rakip kutba bölünüyor: Bir kısmı Assassin Yoldaşlığı'nın bir kısmı ise Tapınak Şövalyelerinin yanında yer alıyor....