acem2019delhi.com

Şiirin Fiilleri Hakkında

Responsive image
Şiirin Fiilleri Hakkında, bir şiir kuramı ortaya koymuyor. Daha ötede bir anlam arayışının tezahürü olarak karşımıza çıkıyor. O anlam, şiirin insana kattığı, daha doğru bir deyişle yaptığı şey hakkında. Bir şairin şiiri anlama çabası olarak da okunabilecek bu kitap, şiir ile şair arasındaki tehlikeli ilişkinin kıyılarında dolaşırken bu anlama çabası okurlar için belki de yeni imkânlar sunacak. 
YAYIN TARİHİ:
2016-09-28
DOSYA BOYUTU:
9,58
ISBN:
6053261483
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Mustafa Muharrem
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Şiirin Fiilleri Hakkında PDF

Şiirin Fiilleri Hakkında harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Mustafa Muharrem. Okuyabilirsin Şiirin Fiilleri Hakkında sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...iilleri Hakkında. by editör • 10 Mart 2011 • 1 Comment ... Şiirin Fiilleri Hakkında | Kitapjo.com ... . Şiir, yazımı/çizimi her ne kadar halka mâl olmuş, görece "sıradan" bir fiil ise de, üzerinde kolayca fikir üretilebilecek, kağıt üzerinde fikri... Şiirin Fiilleri Hakkında, bir şiir kuramı ortaya koymuyor. Daha ötede bir anlam arayışının tezahürü olarak karşımıza çıkıyor. O anlam, şiirin insana kattığı, daha doğru bir deyişle yaptığı şey hakkında. Mustafa Muharrem. Şiirin Fiilleri Hakkında, bir şiir ku ... Şiirin Fiilleri Hakkında - Mustafa Muharrem ... . Mustafa Muharrem. Şiirin Fiilleri Hakkında, bir şiir kuramı ortaya koymuyor. Daha ötede bir anlam arayışının tezahürü olarak karşımıza çık...