acem2019delhi.com

Sevgi Mucizesi

Responsive image
Toplumumuzun bugün en çok muhtaç olduğu şey sevgidir. Sevgisiz bir toplumun bir birine kenetlenmesi, güç birliği ederek kardeş olması, huzur bulması mümkün değildir. Cahiliye döneminin tam tersine, Medine'deki ilk İslam toplumunda sevginin zirvede olduğunu, insanların tek bir vücut gibi şekillendiklerini görmekteyiz. Atalarımızda medeniyetlerini sevgi üzerinde kurmuşlar, nesillerini sevgi hamuru ile yoğurarak yetiştirmişlerdir. Buna paralel olarak da toplumun her türlü fedakarlığa hazır hale geldiğini görmekteyiz. Topluma hizmet, dengeli oalrak sevgiden başka bir duygu ile yürütülemez; insanlar bunca zahmetli işlere ancak sevgi ile katlanabilirler. Kötülüklerden sevgi ile uzaklaşabilirler. Sevgi insanı kuş gibi hafifletir, aslanlar gibi güçlendirir. Sevginin doğuduğu sonuç mutlu olmak ve hayatın her alanında başarı elde etmektir.
YAYIN TARİHİ:
2011-05-03
DOSYA BOYUTU:
8,94
ISBN:
6058980792
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Prof. Dr. Yunus Vehbi Yavuz
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Sevgi Mucizesi PDF

Sevgi Mucizesi harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Prof. Dr. Yunus Vehbi Yavuz. Okuyabilirsin Sevgi Mucizesi sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...lemediğine inanıyorsanız muhtemelen işleyişi yanlış ele alıyorsunuz ... Sevgi Mucizesi Yunus Vehbi Yavuz ... . HaberlerEge HaberleriSevgi mucizesi. Geri Ege Sevgi mucizesi. Sevgi Mucizesi en uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme seçenekleriyle bkmkitap.com'da. Gelince Haber Ver. Sevgi Mucizesi Hakkında Bilgiler. Türü: Diğer. Sevgi Mucizesi en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin, Sevgi Mucizesi ayağınıza gelsin! İade Koşulları. Tüm Satıcılar. Sevgi Mucizesi. Sevgi Mucizesi. %30. 15,00 TL. Topluma ... Sevgi Mûcizesi - Ravi Hoca Fatih Kurtoğlu ... . Tüm Satıcılar. Sevgi Mucizesi. Sevgi Mucizesi. %30. 15,00 TL. Topluma hizmet dengeli oalrak sevgiden başka bir duygu ile yürütülemez; insanlar bunca zahmetli işlere ancak sevgi ile katlanabilirler. Sevgi mucizesi. Hastalığı nedeniyle 21 yaşında olmasına rağmen 1-2 yaşındaki çocuk gibi görünen Adanalı "cam çocuk", olumlu unsurları ön plana çıkartıp mutlu olmasını bilerek ve pozitif enerjiyle... Sevgi Mucizesi. Yunus Vehbi Yavuz. Yayınevi: Feyiz Yayınları. SEVGİ MUCİZESİ... Okulumuzda Hafif Otizim sınıfımızda sevginin gücüyle bambaşka bir mucize yaşanıyor. Öğrencilerimizdeki büyük ilerleme ve sınıfımızdaki geliştirici, onare edici yönetimle... Sevil Özdemir şairine ait SEVGİ MUCİZESİ şiiri okumak için tıklayın. Sevil Özdemir şairininin tüm şiirlerine edebiyatdefteri.com'dan ulaşabilirsiniz. SEVGİ MUCİZESİ şiirine yorum yap. Mucize hakkında daha v...