acem2019delhi.com

Televizyon Program Yapımcılığı

Responsive image
Bu kitap, giderek genişleyen televizyon ve video dünyasında çalışmaya yeni başlayan veya çalışmayı uman kişiler için yazıldı. Televizyon veya video yapımına katılan herkes, program yapma işlemine katkıda bulunur. Bu için nasıl olduğunu bilmek ve anlamak zorundadırlar. İster bir kursun ortasında olun ister el yordamıyla öğrenmeye çalışın, bu kitap sonuçta yapmak istediğiniz şey için ihtiyacınız olan gerekli tüm temel bilgileri içermektedir.Bu kitap, yazarın televizyon yayını, video ve film alanlarında 25 yılda edindiği yapımcılık, yazarlık ve yönetmenlik tecrübesini pratik, adım adım ilerleyen bir yaklaşımla aktarıyor.Bu işteki kişilerin rolünü, kullandıkları malzemeyi ve nasıl yaptıklarını tarif ediyor, çekim ve montajın gramerini kolay okunan yalın bir dille anlatıyor, tretman, senaryo ve bütçe konularında birinci elden öğütler veriyor. Tek ve çok kameralı yapımların teknik yönlerini açıklarken, başarılı bir program yaratmanın ardındaki yazarlar takımına da göz atıyor. Fikirlerin nasıl gerçeğe dönüştürüleceğini, başarılı röportajların nasıl yapılacağını ve tutulan programların nasıl oluşturulacağını basit örneklerle açıklıyor.
YAYIN TARİHİ:
2008-01-11
DOSYA BOYUTU:
12,39
ISBN:
9758716814
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Colin Hart
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Televizyon Program Yapımcılığı PDF

Televizyon Program Yapımcılığı harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Colin Hart. Okuyabilirsin Televizyon Program Yapımcılığı sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...u bilmek ve anlamak zorundadırlar. Bu kitabın asıl konusu, televizyon programcılığının yapım ve yönetimi ile ilgili kurallar ve bunlara ilişkin sorunların irdelenmesi olarak düşünülmüştür ... Televizyon Program Yapımcılığı by Colin Hart ... . Tek ve çok kameralı yapımların teknik yönlerini açıklarken, başarılı bir program yaratmanın ardındaki yazarlar takımına da göz atıyor. Televizyon Program Yapımcılığı Es Yayınları Fiyatı: 19.5 TLİncele. Colin Hart adlı yazara ait Televizyon Program Yapımcılığı kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %41 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsiniz. Gürol Gökçe. Bu kita ... Radyo Televizyon Program Yapımcılığı (Prodüktör) Mesleği ve İş... ... .5 TLİncele. Colin Hart adlı yazara ait Televizyon Program Yapımcılığı kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %41 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsiniz. Gürol Gökçe. Bu kitabın asıl konusu, televizyon programcılığının yapım ve yönetimi ile ilgili kurallar ve bunlara ilişkin sorunların irdelenmesi olarak düşünülmüştür....