acem2019delhi.com

Allen Iverson EfsanesiYalnızca Güçlüler Ayakta Kalır

Responsive image
Hem spor yıldızı, hem anti kahraman, hem hip-hop ikonu olan Allen Iverson, etrafındaki engellerin üstesinden gelip Amerikan popüler kültürüne dâhil olmayı başarmıştır, üstelik hiç ödün vermeden. Philadelphia 76ers takımının 182 santimlik oyun kurucusu, asi dövmeleri ve gangster tarzı örülü saçlarıyla spor dünyasının en tanınan ve en çok tartışılan yıldızlarından biridir. Sixers’ı arka arkaya beş sezon playoff’a taşıyan Allen Iverson’ın kenar mahallelerde geçen sorunlu çocukluğundan NBA süper yıldızlığına uzanan inanılmaz yükselişi, 2001 yılında takımını finale taşıması ve yine o sene kazandığı en değerli oyuncu ödülü ile taçlanmıştır. Daha önce hiçbir yerde yayınlanmamış ve özel röportajlarla elde edilen bilgiler içeren ve Iverson’ın yakın çevresinin eşsiz katkılarıyla hazırlanmış olan Yalnızca Güçlüler Ayakta Kalır, yeni efsanenin arkasında yatan gerçeklerin ilk detaylı incelemesidir.Bu kitap, tıpkı Iverson gibi, hassas ve tehlikeli noktalar arasında çaba harcamadan geziniyor ve gerçek bir Amerikan efsanesinin arkasındaki gizemi ve insaniyeti ortaya çıkarıyor. Yalnızca Güçlüler Ayakta Kalır, kültürel ufkumuzda iz bırakmayı başaran en yetenekli ve kışkırtıcı dâhilerden birinin büyüleyici bir portresini çiziyor.MICHAEL ERIC DYSON, Holler If You Hear Me: Searching for Tupac Shakur kitabının yazarı.“Yalnızca Güçlüler Ayakta Kalır, Allen Iverson’ın basketbol yetenekleri kadar Amerika’daki siyah beyaz ayrımına da değinmektedir. Bu kitapta Iverson, sadece –lakabı gibi- cevap değildir. Larry Platt tarafından yapılan dikkatli çözümleme ile aynı zamanda bir soruyu da temsil etmektedir: Acaba Amerika köklerine sadık kalmak isteyen siyah bir sporcuyu kabullenebilir mi?”TAVIS SMILEY, Ulusal Halk Radyosunda (NPR) yayınlanan The Tavis Smiley Show isimli programın yazarı ve sunucusu.
YAYIN TARİHİ:
2017-06-29
DOSYA BOYUTU:
4,79
ISBN:
9759963224
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Larry Platt
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Allen Iverson EfsanesiYalnızca Güçlüler Ayakta Kalır PDF

Allen Iverson EfsanesiYalnızca Güçlüler Ayakta Kalır harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Larry Platt. Okuyabilirsin Allen Iverson EfsanesiYalnızca Güçlüler Ayakta Kalır sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... Spor - Allen Iverson Efsanesi Yalnızca Güçlüler Ayakta Kalır ... Allen Iverson Efsanesi Yalnızca Güçlüler Ayakta Kalır Larry Platt ... . | 0 yorum | Yorum Yap. ...KalırHem spor yıldızı, hem anti kahraman, hem hip-hop ikonu olan Allen Iverson, etrafındaki. Yalnızca Güçlüler Ayakta KalırHem spor yıldızı, hem anti kahraman, hem hip-hop ikonu olan Allen... Web sitemizde PDF, Kindle, Ebook, Epub ve Mobi formatlarında indirerek PDF kitaplarının indirilebilmesi için ücretsiz Allen Iverson Efsanesi Yalnızca Güçlüler Ayakta Kalır Üç kızkardeş ve... ...elde edilen bilgiler içeren ve Iverson'ın yakın çevresi ... Allen Iverson Efsanesi (Yalnızca Güçlüler Ayakta Kalır) ... ... ...elde edilen bilgiler içeren ve Iverson'ın yakın çevresinin eşsiz katkılarıyla hazırlanmış olan Yalnızca Güçlüler Ayakta Kalır, yeni efsanesinin arkasında yatan gerçeklerin ilk detaylı incelemesidir. Futbolun Yıldızları 01 Ronaldonun Hikayesi Spor » Biyografi » Allen Iverson Efsanesi Yalnızca Güçlüler Ayakta Kalır. 14.81 +KDV. Bu Kategorinin En Çok Satanları. Yalnızca Güçlüler Ayakta Kalır, Allen Iversonın basketbol yetenekleri kadar Amerikadaki siyah beyaz ayrımına da değinmektedir. Bu kitapta Iverson, sadece lakabı gibi- cevap değildir. ALLEN IVERSON EFSANESİ YALNIZCA GÜÇLÜLER AYAKTA KALIR -baske. Barkod 9789759963224. Stok Durumu VAR. Daha önce hiçbir yerde yayınlanmamış ve özel röportajlarla elde edilen bilgiler içeren ve Iverson`ın yakın çevresinin eşsiz katkılarıyla hazırlanmış olan Yalnızca Güçlüler Ayakta Kalır, yeni efsanenin... Hem spor yıldızı, hem anti kahraman, hem hip-hop ikonu olan Allen Iverson, etrafındaki engellerin Kalır pdf indir, Allen Iverson Efsanesi & Yalnızca Güçlüler Ayakta Kalır pdf okuYorum bırakın. "Yalnızca Güçlüler Ayakta Kalır, Allen Iverson'ın basketbol yetenekleri kadar Amerika'daki siyah beyaz ayrımına da değinmektedir. Bu kitapta Iverson, sadece -lakabı gibi- cevap değildir. Yalnızca Güçlüler Ayakta Kalır, Allen Iversonın basketbol yetenekleri kadar Amerikadaki siyah beyaz ayrımına da değinmektedir. Bu kitapta Iverson, sadece lakabı gibi- cevap değildir. Larry Platt. Hem spor yıldızı, hem anti kahraman, hem hip-hop ikonu olan Allen Iverson, etrafındaki engellerin üstesinden gelip Amerikan popüler kültürüne dâhil olmayı başarmıştır... "Yalnızca Güçlüler Ayakta Kalır, Allen Iverson'ın basketbol yetenekleri kadar Amerika'daki siyah beyaz ayrımına da değinmektedir. Bu kitapta Iverson, sadece -lakabı gibi- cevap değildir. Larry Platt tarafından yazılan ve MAVİ AĞAÇ tarafından piyasaya sürülen Allen Iverson Efsanesi Yalnızca Güçlüler Ayakta Kalır için diğer detayları da yukarıdaki linkte bulabilirsiniz....