acem2019delhi.com

Arkadaş Türkçe Sözlük

Responsive image
10. Baskısı yapılan Arkadaş Türkçe Sözlük, Türkçenin son on beş yıldaki gelişimi göz önünde bulundurularak, çağdaş Türkçenin bir sözlüğü olarak Ali Püsküllüoğlu tarafından hazırlanmıştır. Öğretmenler, öğrenciler, araştırmacılar, bilim adamları, çevirmenler ve Türkçeyi doğru şekilde kullanmak isteyen herkesin en önemli yardımcısı olacaktır.Yaklaşık 45.000 madde ve 150.000 anlam içeren Arkadaş Türkçe Sözlük, sosyal ve fen bilimleri, bilgisayar, tarih, denizcilik, dilbilgisi, dilbilim, edebiyat (yazın), ekonomi, felsefe, hukuk, sanat, müzik, sinema, tiyatro, spor, ticaret, televizyon, vb. terimlerin Türkçe karşılıklarını içermektedir. Ayrıca eşanlamlı sözcükler, mecazlar, argo sözcükler, atasözleri ve deyimlere de yer verilmiştir. Türkçede kullanılan yabancı sözcüklerin hangi dillerden alındıkları gösterilmiş, her madde açık, anlaşılır bir biçimde tanımlanmış, örnek cümleler sunularak tanımların daha iyi anlaşılabilmesi sağlanmıştır.Arkadaş Türkçe Sözlük, Türkçe konusunda karşılaşacağınız güçlükleri çözmede sizin için güvenilir ve kapsamlı bir başvuru kaynağı olacaktır.
YAYIN TARİHİ:
2010-01-25
DOSYA BOYUTU:
6,96
ISBN:
9755090533
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Ali Püsküllüoğlu
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Arkadaş Türkçe Sözlük PDF

Arkadaş Türkçe Sözlük harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Ali Püsküllüoğlu. Okuyabilirsin Arkadaş Türkçe Sözlük sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...cretsiz kargoWorld /3 %0Axess /3 %0Satıcıya Git ... Arkadaş Türkçe Sözlük Fiyatları ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe ... . Arkadaş türkçe sözlük. Alışverişin Uğurlu AdresiStokta2 iş günüSon güncelleme: Bugün 07:24 N11/renk11. 10. Baskısı yapılan Arkadaş Türkçe Sözlük, Türkçenin son on beş yıldaki gelişimi göz önünde bulundurularak, çağdaş Türkçenin bir sözlüğü olarak Ali Püsküllüoğlu tarafından hazırlanmıştır. 10. Baskısı yapılan Arkadaş Türkçe Sözlük, Türkçenin son on beş yıldaki gelişimi göz önünde bulundurularak, çağdaş Türkçenin bir sözlüğü olarak Ali Püsküllüoğlu tarafından hazırlanmıştır. | Listelerim. | Dili değiştir. English Türkç ... Arkadaş Türkçe Sözlük | bkmkitap.com ... . | Listelerim. | Dili değiştir. English Türkçe. 10.baskı. Publication Information: Ankara : Arkadaş Yayınları, 2010. 10. Baskısı yapılan Arkadaş Türkçe Sözlük, Türkçenin son on beş yıldaki gelişimi göz önünde bulundurularak, çağdaş Türkçenin bir sözlüğü olarak Ali Püsküllüoğlu tarafından hazırlanmıştır. Bu yeni sözlük, Türkçenin son on, on beş yıldaki gelişimi de göz önünde bulundurularak, çağdaş Türkçenin bir sözlüğü olarak hazırlanmıştır. Dili: Türkçe Yayınevi: Arkadaş Yayıncılık. Arkadaş Türkçe Sözlük hakkında testler, değerlendirmeler, kitabın karakterleri, diğer baskıları ve daha fazlası. ISBN. 975-509-053-3. Etiketler: sözlük-imla kılavuzu. Şu An Okuyanlar. ...arkadan vurmak arkadaş arkadaş canlısı arkadaş değil, arka taşı arkadaş olmak arkadaşça türkçe kelime içinde gezme ve arama ayrıca anlam girebilme imkanı, geniş kapsamlı türkçe sözlük. 10. Baskısı yapılan Arkadaş Türkçe Sözlük, Türkçenin son on beş yıldaki gelişimi göz önünde bulundurularak, çağdaş Türkçenin bir sözlüğü olarak Ali Püsküllüoğlu tarafından hazırlanmıştır. Türkçe terim çalışmalarına öncülük etmesi dolayısıyla GEOMETRİ kitabındaki terimler, içinde geçtiği cümle ile birlikte sözlük veri tabanına aktarılarak araştırıcıların kullanımına sunulmuştur. Ana Sayfa. Arkadaş Türkçe Sözlük. Arkadaş türkçe sözlük. Barkod 9789755090535. Stok Durumu TÜKENDİ....