acem2019delhi.com

Alternatif Eğitim Manifestosu

Responsive image
Beyni olmayan insanlar 'eğitim' adı altında çocuklarınıza şekil verip onları kendi bireysel hezeyanları doğrultusun-da yontup bir kalıba koyarlar. siz de bir süre sonra 'çocuğum niye beyinsiz' diye hayıflanır hatta çocuğu-nuzu yargılamaya başlarsınız. oysa sistem çocuğu kendi benliğin-den koparmak üzerine inşa edilmiştir. çocuk ne kadar yoksa (yontulmuşsa) sistem o kadar vardır. çocuk ne kadar varsa sistem o kadar yoktur.
YAYIN TARİHİ:
2014-11-12
DOSYA BOYUTU:
6,28
ISBN:
6055012229
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Murat Kandemir
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Alternatif Eğitim Manifestosu PDF

Alternatif Eğitim Manifestosu harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Murat Kandemir. Okuyabilirsin Alternatif Eğitim Manifestosu sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...phanesi Fen Fakültesi - Matematik Kütüphanesi Fen Fakültesi Kütüphanesi Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesi ... Alternatif Tedavi Manifestosu Murat Kandemir ... ... Manifesto. 3 İlkeli Eğitim Sistemi Manifestosu. Bu Manifesto ile Amaç Daha Düzgün Bir Eğitim Sistemidir. Öncelikle eğitimin amacı ne ondan bahsedelim. Çocuk ne kadar yoksa (yontulmuşsa) sistem o kadar vardır. Çocuk ne kadar varsa sistem de o kadar yoktur. Alternatif Eğitim Manifestosu Murat Kandemir. Alternatif Eğitim Manifestosu. Deksav Yılın Araştırma Geliştirme Ödülü. Beyni olmayan insanlar 'eğiti ... Alternatif Eğitim Manifestosu - Murat Kandemir ... . Alternatif Eğitim Manifestosu. Deksav Yılın Araştırma Geliştirme Ödülü. Beyni olmayan insanlar 'eğitim' adı altında çocuklarınıza şekil verip onları kendi bireysel hezeyanları doğrultusunda yontup bir... Beyni olmayan insanlar 'eğitim' adı altında çocuklarınıza şekil verip onları kendi bireysel hezeyanları doğrultusunda yontup bir kalıba koyarlar.Siz de bir süre sonra 'çocuğum niye beyinsiz' diye hayıflanır... Murat Kandemir. Beyni olmayan insanlar 'eğitim' adı altında çocuklarınıza şekil verip onları kendi bireysel hezeyanları doğrultusunda yontup bir kalıba koyarlar. Beyni olmayan insanlar 'eğitim' adı altında çocuklarınıza şekil verip onları kendi bireysel hezeyanları doğrultusunda yontup bir kalıba koyarlar. Siz de bir süre s...