acem2019delhi.com

Merdivenin Sahibi

Responsive image
İnsanlık tarihinin en yıkıcı çağının şafağında, 20. yüzyılda, gizemli bir adam insanlık ve onun acılarının alışılmadık çözümüyle, sosyo-politik arenada ortaya çıktı. Kabalist Yehuda Ashlag, yazılarında açıklıkla ve tüm detaylarıyla öngördüğü savaşları, karışıklıkları ve daha çarpıcı olarak da bugün yüz yüze kaldığımız ekonomik, politik ve sosyal krizi anlattı. Birleşmiş bir insanlık için duyduğu derin özlem, onu Zohar Kitabını açmaya—ondaki eşsiz gücü— herkes için ulaşılabilir yapmaya zorladı. Kabalist, kabala, maneviyat, özgür seçim ve realitenin algısıyla ilgili bildiğinizi düşündüğünüz her şeye arkasını dönen, sinematik bir romandır. En yüksek edinim derecesine ulaşmış, tüm realiteye hükmeden tek güçle direkt temas içindeki insanın, hissiyatını ve içsel çalışmasını aktarmaya çalışan kendi türündeki ilk romanıdır. Kabalist, bilimsel bir açıklık ve şiirsel bir derinlikle birlik mesajı verir. Dinin, milliyetin, mistisizmin, uzay ve zamanın şeffaf yapısının ötesine geçerek, bize tüm insanlıkla beraber doğayla ahenk içinde olduğumuzda, tek mucizenin içimizdeki mucize olduğunu gösterir. Bize hepimizin Kabalist olabileceğini gösterir.
YAYIN TARİHİ:
2014-11-12
DOSYA BOYUTU:
12,5
ISBN:
6054922611
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Baal Hasulam
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Merdivenin Sahibi PDF

Merdivenin Sahibi harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Baal Hasulam. Okuyabilirsin Merdivenin Sahibi sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...zyılda Merdivenin Sahibi. Yazar : Baal Hasulam Yayınevi : Alter Yayıncılık Bu kategorideki tüm ürünler ... Alter Yayıncılık | Merdivenin Sahibi | Baal Hasulam ... . 9 €. İnsanlık tarihinin en yıkıcı çağının şafağında, 20. yüzyılda, gizemli bir adam insanlık ve onun acılarının alışılmadık çözümüyle, sosyo-politik arenada ortaya çıktı. Merdivenin Sahibi kitabı pdf indirmek için geldiniz. ALTER YAYINCILIK 'ın yayınladığı 123 sayfalık 9756841885 ISBN numarasına sahip Merdivenin Sahibi pdf eseri hakkında pdf paylaşımı yaptık. Ana Sayfa. Kitap, Dergi. Edebiyat Kitapları. Roman. Merdivenin Sahibi Baal Hasulam. Merdivenin Sahibi Alter ... PDF Merdivenin Sahibi ... . Ana Sayfa. Kitap, Dergi. Edebiyat Kitapları. Roman. Merdivenin Sahibi Baal Hasulam. Merdivenin Sahibi Alter Yayınları. Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Merdivenin Sahibi. Marka : Alter Yayıncılık. Barkod : 9786054922611. Merdivenin Sahibi. KİTAPLAR. Çok Satanlar. Merdivenin Sahibi Kısa ve Öz Kitap Özeti. Merdivenin Sahibi Kitabı Yazarı Kimdir? Şu an detaylarını görüntülediğiniz kitap yazar Baal Hasulam tarafından yazılmıştır. Merdivenin Sahibi en uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle idefix'te. Hemen Merdivenin Sahibi satın alın, indirimli ve avantajlı seçenekleri kaçırmayın! 18.61 TL. İnsanlık tarihinin en yıkıcı çağının şafağında, 20. yüzyılda, gizemli bir adam insanlık ve onun acılarının alışılmadık çözümüyle, sosyo-politik arenada ortaya çıktı. Merdivenin Sahibi kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz. 18.14 TL. İnsanlık tarihinin en yıkıcı çağının şafağında, 20. yüzyılda, gizemli bir adam insanlık ve onun acılarının alışılmadık çözümüyle, sosyo-politik arenada ortaya çıktı. İnsanlık tarihinin en yıkıcı çağının şafağında, 20. yüzyılda, gizemli bir adam insanlık ve onun acılarının alışılmadık çözümüyle, sosyo-politik arenada ortaya çıktı. Merdivenin Sahibi - Baal Hasulam. Alter Yayınları. Ürün Kodu : 9786054922611. merdivenin sahibi - baal hasulam. okudum. Merdivenin Sahibi. Yeni. Ücretsiz Kargo. n11.com hepsiburada.com gittigidiyor.com amazon.com.tr trendyol.com epttavm.com ciceksepeti.com sahibinden.com. Merdiv...