acem2019delhi.com

Benim Gezegenim 2 / Arabalar Gezegeni

Responsive image
Tüketim ve çevre bilinciyle ilgili bir set olan Benim Gezegenim serisinde Pülüm Ailesi beş farklı gezegene yolculuk yapıyor.Pülüm Ailesi’nin bu seferki yolculukları Arabalar Gezegeni’ne. Bu gezegende insanlar birbirlerini görmüyor çünkü herkes arabasında yaşıyor. Arabalar ev şeklinde. Alışverişi bile arabadan inmeden yapıyorsunuz. Peki bu kadar arabanın olduğu yerde trafik ne durumdadır? Ya çevre? Bakalım Çocukların En Sevdiği Gezegen kılavuz kitabında bu gezegen nasıl yer alacak?
YAYIN TARİHİ:
2016-09-29
DOSYA BOYUTU:
9,31
ISBN:
6053496441
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Sylvie Baussier
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Benim Gezegenim 2 / Arabalar Gezegeni PDF

Benim Gezegenim 2 / Arabalar Gezegeni harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Sylvie Baussier. Okuyabilirsin Benim Gezegenim 2 / Arabalar Gezegeni sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...iyle ilgili bir set olan Benim Gezegenim serisinde Pülüm Ailesi beş farklı gezegene yolculuk yapıyor ... Hikayeler - ÖykülerErdem Çocuk9786053496441Arabalar Gezegeni... ... . Pülüm Ailesi'nin bu seferki yolculukları Arabalar Gezegeni'ne. Tüketim ve çevre bilinciyle ilgili bir set olan Benim Gezegenim serisinde Pülüm Ailesi beş farklı gezegene yolculuk yapıyor. Pülüm Ailesi'nin bu seferki yolculukları Arabalar Gezegeni'ne. Arabalar Gezegeni-Erdem Yayınları-9786053496441-Sylvie Baussier-%30 indirimli-Tüketim ve çevre bilinciyle ilgili bir set olan Benim Gezegenim serisinde Pülüm Ai. Benim Gezegenim - 2. En Karanlık Gezegen: TrES-2b. Yazar; Kemal Cihat Toprakçı10 Kasım 201810 Kası ... Benim Gezegenim 2-Arabalar Gezegeni - Pascale Perrier -Halkkitabevi ... . Benim Gezegenim - 2. En Karanlık Gezegen: TrES-2b. Yazar; Kemal Cihat Toprakçı10 Kasım 201810 Kasım 2018. Oldukça uzak olduğundan düşük parlaklığa sahip olan cüce gezegen Plüton'un kadri ise (+)13.7'dir. Arabalar Gezegeni. Benim Gezegenim - 2. Tüketim ve çevre bilinciyle ilgili bir set olan Benim Gezegenim serisinde Pülüm Ailesi beş farklı gezegene yolculuk yapıyor. Benim Gezegenim (5 Kitap Set). Erdem Yayınları. 33.34. Çevre sorunları, tüketim bilinci hakkında neşeli 2. arabalar gezegeni 3. su gezegeni 4. gdo gezegeni 5. turistik gezegen. Arabalar Gezegeni; Benim Gezegenim 2. 5,0 (0 Yorum). Pülüm Ailesi'nin bu seferki yolculukları Arabalar Gezegeni'ne. Bu gezegende insanlar birbirlerini görmüyor çünkü herkes arabasında yaşıyor. Tüketim ve çevre bilinciyle ilgili bir set olan Benim Gezegenim serisinde Pülüm Ailesi beş farklı gezegene yolculuk yapıyor. Pülüm Ailesi'nin bu seferki yolculukları Arabalar Gezegeni'ne. Merkür %10'luk bir ışık yansıtması yaparken, bu gezegen %1 bile değil. Bence güneşe bakmayan kısmından baktılar gezegene ve orda hâlâ sabah olmamıştır (nerdeyim ben). Tüketim ve çevre bilinciyle ilgili bir set olan Benim Gezegenim serisinde Pülüm Ailesi beş farklı gezegene yolculuk yapıyor. Pülüm Ailesi'nin bu seferki yolculukları Arabalar Gezegeni'ne. Tüketim ve çevre bilinciyle ilgili bir set olan Benim Gezegenim serisinde Pülüm Ailesi beş farklı gezegene yolculuk yapıyor. Pülüm Ailesi'nin bu seferki yolculukları Arabalar Gezegeni'ne. Tüketim ve çevre bilinciyle ilgili bir set olan Benim Gezegenim serisinde Pülüm Ailesi beş farklı gezegene yolculuk yapıyor. Pülüm Ailesi'nin bu seferki yolculukları Arabalar Gezegeni'ne. Benim Gezegenim 2-Arabalar Gezegeni. ₺6.66₺8.33. Tüketim ve çevre bilinciyle ilgili bir set olan Benim Gezegenim serisinde Pül ... R_ad_r0000000713863....