acem2019delhi.com

Benim Gezegenim 4 / GDO Gezegeni

Responsive image
Tüketim ve çevre bilinciyle ilgili bir set olan Benim Gezegenim serisinde Pülüm Ailesi beş farklı gezegene yolculuk yapıyor.GDO Gezegeni’nde yaşayanların neredeyse tamamı bilim insanı. Zamanlarını araştırmalarla geçiriyorlar ve ilginç yaratıklar, ilginç sebze-meyveler üretiyorlar. Peki, genlerle oynamak ne tür sorunlara yol açabilir? Mesela kuş hücresine filden alınan gen enjekte edilirse ne olur? Kedilerle köpeklerin hücreleri birleşirse ortaya nasıl bir canlı çıkar?
YAYIN TARİHİ:
2016-09-29
DOSYA BOYUTU:
6,72
ISBN:
6053496458
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Sylvie Baussier
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Benim Gezegenim 4 / GDO Gezegeni PDF

Benim Gezegenim 4 / GDO Gezegeni harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Sylvie Baussier. Okuyabilirsin Benim Gezegenim 4 / GDO Gezegeni sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...evi - Nikos Paschalis). Güneş sistemindeki gezegenler ve gezegenlerin özellikleri hakkında tüm bilgiler ... GDO Gezegeni | bkmkitap.com ... . 2006 yılında uzun tartışmalar sonucu Plüton gezegen olmaktan çıkarıldı ve cüce gezegenler grubuna dahil edildi. Tüketim ve çevre bilinciyle ilgili bir set olan Benim Gezegenim serisinde Pülüm Ailesi beş farklı gezegene yolculuk yapıyor. GDO Gezegeni'nde yaşayanların neredeyse tamamı bilim insanı. GDO Gezegeni. Yeni. Ücretsiz Kargo. Ürün Bilgisi. Tüketim ve çevre bilinciyle ilgili bir set olan Ben ... Benim Gezegenim Dizisi 4 GDO Gezegeni > Sylvie Baussier Pascale... ... . GDO Gezegeni. Yeni. Ücretsiz Kargo. Ürün Bilgisi. Tüketim ve çevre bilinciyle ilgili bir set olan Benim Gezegenim serisinde Pülüm Ailesi beş farklı gezegene yolculuk yapıyor. Günümüzde ise hem bu tür gezegenleri, hem de Dünya kadar büyüklüğe sahip gezegenleri keşfedebildiğimizi söyleyebiliriz. değişim gözleniyorsa yıldız bize "beni incele" diyor demektir. Tüketim ve çevre bilinciyle ilgili bir set olan Benim Gezegenim serisinde Pülüm Ailesi beş farklı gezegene yolculuk yapıyor. GDO Gezegeni'nde yaşayanların neredeyse tamamı bilim insanı. Tüketim ve çevre bilinciyle ilgili bir set olan Benim Gezegenim serisinde Pülüm Ailesi beş farklı gezegene yolculuk yapıyor. GDO Gezegeni'nde yaşayanların neredeyse tamamı bilim insanı....