acem2019delhi.com

Anadolu Söylenceleri

Responsive image
Nedir söylence? Olağanüstü yönleri olan düşsel öykü mü? Öyle de denebilir. İnsanlar inanırlar söylencelere. Oysa inanmak gerekmez, çünkü bir tür masaldır onlar.Masal ülkesi Anadolu, söylence ülkesidir de. İnsanının, dağının, taşının, ağacının, kuşunun, denizinin, akarsuyunun bir söylencesi vardır.Türk Dil Kurumu’nun “Çocuk Yazını Ödülü”nü kazanmış olan Ali Püsküllüoğlu, onların bir bölümünü şiir diliyle sizler için yeniden yazdı. Bu kitabı severek ve beğenerek okuyacağınız inancındayız.
YAYIN TARİHİ:
2015-01-01
DOSYA BOYUTU:
4,55
ISBN:
9755098272
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Ali Püsküllüoğlu
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Anadolu Söylenceleri PDF

Anadolu Söylenceleri harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Ali Püsküllüoğlu. Okuyabilirsin Anadolu Söylenceleri sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...şsel öykü mü? Öyle de denebilir. İnsanlar inanırlar söylencelere ... Anadolu Söylenceleri | Kitap.net ... . Oysa inanmak gerekmez, çünkü bir tür masaldır onlar. Masal ülkesi Anadolu, söylence ülkesidir de. Anadolu Söylenceleri. Bugün size Lidyalı Arakne'nin acıklı hikâyesinden bahsedeceğim. Yine tanrıça Athena'nın bir kıskançlık krizi tutar Lidya'nın en güzel kızlarından biri olan Arakne ile zekâ, sanat... Olağanüstü yönleri olan düşsel öykü mü? Öyle de denebilir. ... Anadolu Söylenceleri | bkmkitap.com ... . Olağanüstü yönleri olan düşsel öykü mü? Öyle de denebilir. İnsanlar inanırlar söylencelere. Oysa inanmak gerekmez, çünkü bir tür masaldır onlar. Masal ülkesi Anadolu, söylence ülkesidir de. Anadolu Söylenceleri. Galeri için Resmi Tıklayın....