acem2019delhi.com

Kiok HanMete Han'ın Oğlu Hun Tahtının 3. Tanhusu

Responsive image
Hun Budunu yücelten, Büyük Türk Hakanı Mete Han’ın MÖ 174 yılında ölümü üzerine, Hun tahtı-na oturmuştur. Büyük Hun İmparatorluğu’na, MÖ 160 yılına kadar, 14 yıl hakanlık yaptığı bilinmek-tedir.Hun tahtının üçüncü Tanhusu olan Kiok Han, ba-siretli bir yönetim göstererek, atasından devraldı-ğı sınırları genişletti. Türk Devlet anlayışına ve yönetimine büyük katkılar sağladı. Önemli yenilik-ler yaparak devleti güçlendirdi.Tarihi kaynaklar onu, atası Mete Han’a layık, bü-yük ve değerli bir Türk Hakanı olarak kaydeder.Bu roman tarihi gerçeklere bağlı kalınarak, adı pek bilinmeyen yiğit Türk hakanının seçkin haya-tını anlatmaktadır.
YAYIN TARİHİ:
2014-06-02
DOSYA BOYUTU:
9,91
ISBN:
6054125456
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Ahmet Haldun Terzioğlu
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Kiok HanMete Han'ın Oğlu Hun Tahtının 3. Tanhusu PDF

Kiok HanMete Han'ın Oğlu Hun Tahtının 3. Tanhusu harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Ahmet Haldun Terzioğlu. Okuyabilirsin Kiok HanMete Han'ın Oğlu Hun Tahtının 3. Tanhusu sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ir yönetim göstererek, atasından devraldığı sınırları genişletti ... Kiok Han; Mete Hanın Oğlu Hun Tahtının 3. Tanhusu - Ahmet... ... . Türk Devlet anlayışına ve yönetimine büyük katkılar sağladı. Hun tahtının üçüncü Tanhusu olan Kiok Han, basiretli bir yönetim göstererek, atasından devraldığı sınırları genişletti. Türk Devlet anlayışına ve yönetimine büyük katkılar sağladı. KİOK HAN Büyük Hun Tanhu'su METE HAN'ın oğludur. Hun tahtının üçüncü tanhusu olan Kiok Han güçlü bir yönetim g ... Kitapi | Mete Han'ın Oğlu Hun Tahtı'nın 3. Tanhusu Kiok Han ... . Hun tahtının üçüncü tanhusu olan Kiok Han güçlü bir yönetim göstererek atasından devraldığı sınırları genişletti. Ahmet Haldun Terzioğlu. Hun Budunu yücelten, Büyük Türk Hakanı Mete Han'ın MÖ 174 yılında ölümü üzerine, Hun tahtı-na oturmuştur. Büyük Hun İmparatorluğu'na, MÖ 160 yılına kadar... 352 sayfa. KİOK HAN, Büyük Hun Tanhu'su METE HAN'ın oğludur. Hun tahtının üçüncü tanhusu olan Kiok Han, güçlü bir yönetim göstererek, atasından devraldığı sınırları genişletti. Ürün Özellikleri. KİOK HAN, Büyük Hun Tanhu'su METE HAN'ın oğludur. Hun tahtının üçüncü tanhusu olan Kiok Han, güçlü bir yönetim göstererek, atasından devraldığı sınırları genişletti. Ahmet Haldun Terzioğlu. Kiok Han, Mete Han'ın oğludur. Hun Budunu yücelten, Büyük Türk Hakanı Mete Han'ın MÖ 174 yılında ölümü üzerine, Hun tahtına oturmuştur. Kiok Han, Büyük Hun Tanhu'su Mete Han'ın oğludur. Hun tahtının üçüncü tanhusu olan Kiok Han, güçlü bir yönetim göstererek, atasından devraldığı sınırları genişletti. Hun tahtının üçüncü Tanhusu olan Kiok Han, basiretli bir yönetim göstererek, atasından devraldığı sınırları genişletti. Türk Devlet anlayışına ve yönetimine büyük katkılar sağladı. 17.81 TL. Hun tahtının üçüncü tanhusu olan Kiok Han, güçlü bir yönetim göstererek, atasından devraldığı sınırları genişletti. Türk devlet anlayışına ve yönetimine büyük katkılar sağladı. Kiok Han. Author: Terzioğlu, Ahmet Haldun, 1960 9786054125456. Subject: Kiok Han -- Fiction....