acem2019delhi.com

Allah Dostları 3

Responsive image
Bir keresinde Haksever Efendi, Rasim ve Z. Beylerle hacca gider. Ev ararken, delinin biri onları bir binanın üst katına çıkarır. Hepsi de yorgun aygındır, güneş ve terden bitkindir. Fakat ne olduysa, nasıl olduysa delil bu sefer, "Burası olmaz. Sizi burada bırakamam" der ve biraz da diklenir. Yorgunluktan bitap düşmüş olan Haksever Efendi önce, "yorulduk, bizi buradan, bu eşyalarla, "tekrar aşağı indirme!" diye ricalarda bulunursa da delil laf dinlemez. Sonunda Haksever Efendi:"-Allah, bu yaptığından razı olmaz" der. Tam o sırada karnına şiddetli bir sancı giren delil feryadla kendini yere atar. Acıdan kıvranır. Ancak bu rüzgarın nereden estiğini hemen farkeder; Haksever Efendi'den özür dileyerek, odayı onlara vereceğini söyler. Durumu düzeltir ve sancısı sona erer!
YAYIN TARİHİ:
2002-11-01
DOSYA BOYUTU:
3,79
ISBN:
9757016438
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Prof. Dr. Ethem Cebecioğlu
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Allah Dostları 3 PDF

Allah Dostları 3 harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Prof. Dr. Ethem Cebecioğlu. Okuyabilirsin Allah Dostları 3 sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...var ? Onlara yapılan izzet-i ikramı gördü ... Allah Dostları 3 Ethem Cebecioğlu ... . Onlara gıpta ile baktı. Bizim Allah dostu rüyasında kabir aleminde dolaşırken gelen gürültülerle uyandı. O kabristana yeni bir ölü getirilmişti. Kalabalık bir cemaat vardı. Tecrübe Puanı: 6. Yaş: 59. --->: Yaşayan Allah Dostları. Yeryüzünde Allah'ın rahmeti bu mübarek Allah dostlarının yüzüsuyu hürmetine yağar..Ne kadar şükretsek azdır.. Allah Dostları 3 en uygun fiyat, hızlı ... ALLAH'ın Dostları 3 - YouTube ... .. Allah Dostları 3 en uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme seçenekleriyle bkmkitap.com'da. Allah Dostları 3 avantajlı fiyatlarıyla hemen satın almak için tıklayın! 3990000005938. 793704. Allah Dostları 3. Alperen Yayınları. %20. Allah Dostları 3. Ethem Cebecioğlu. Alperen Yayın Dağtım. Allah Dostları 3. Prof. Dr. Ethem Cebecioğlu. Sonunda...