acem2019delhi.com

Günümüz Diliyle İstanbul’un Sessiz Kitabeleri

Responsive image
İstanbul’u gezerken, ya da günlük koşuşturmaca arasında önünden geçtiğimiz anıtların kitabeleri nadiren dikkat çeker. Çoğu zor okunan bezemeli tarzlarda yazılmış ve söz s anatlarıyla örülmüş bu kitabeleri Osmanlı Türkçesine aşina olanlar bile her zaman kolay sökemez. Bu kitap Suriçi İs tanbul’daki altmışı aşkın anıtın kitabelerini hem günümüz yazısıyla hem günümüz diliyle okuyucuya sunarken, anıtların tarihlerine ve öykü lerine dair aktardığı bilgilerle kitabelerde anlatılanları bütünlüyor, daha anlaşılır kılıyor.
YAYIN TARİHİ:
2017-12-04
DOSYA BOYUTU:
11,65
ISBN:
6053328469
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Rüknü Özkök
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Günümüz Diliyle İstanbul’un Sessiz Kitabeleri PDF

Günümüz Diliyle İstanbul’un Sessiz Kitabeleri harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Rüknü Özkök. Okuyabilirsin Günümüz Diliyle İstanbul’un Sessiz Kitabeleri sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...sında önünden geçtiğimiz anıtların kitabeleri nadiren dikkat çeker ... İstanbulun Sessiz Kitabeleri -Günümüz Diliyle Rüknü Özkök ... . Çoğu zor okunan bezemeli tarzlarda yazılmış ve söz s anatlarıyla... Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. İstanbul'un Sessiz Kitabeleri. İstanbul'un Sessiz Kitabeleri, Suriçi İstanbul'daki altmışı aşkın anıtın kitabelerini günümüz yazısı ve günümüz diliyle okuyucuya sunarken, anıtların tarihlerine ve öykülerine dair bilgiler de aktararak... TÜRKİYE İŞ BANKASI KÜLTÜR YAYINLARI üzerinden piyasaya sürüle ... Günümüz Diliyle İstanbul'un Sessiz Kitabeleri Rüknü Özkök ... ... TÜRKİYE İŞ BANKASI KÜLTÜR YAYINLARI üzerinden piyasaya sürülen Günümüz Diliyle İstanbul'un Sessiz Kitabeleri kitabı, alanının en iyilerinden birisi. İstanbulun Sessiz Kitabeleri -Günümüz Diliyle. Kapat. İstanbul'u gezerken, ya da günlük koşuşturmaca arasında önünden geçtiğimiz anıtların kitabeleri nadiren dikkat çeker. 20.46 TL. İstanbul'un Sessiz Kitabeleri. İstanbul'u gezerken, ya da günlük koşuşturmaca arasında önünden geçtiğimiz anıtların kitabeleri nadiren dikkat çeker. İstanbul'daki tarihi eserleri yakından tanımak, öğrenmek için yıllarca İstanbul sokaklarını dolaştım. Çalışmalarımın sonucunu İstanbul'un Sessiz Kitabeleri başlığı altında bu kitapta derledim. Türkçe | 256 Sayfa | 19,5 x 27 cm. Tür: Şehir Tarihi / İstanbul. Bu kitap Suriçi İs tanbul'daki altmışı aşkın anıtın kitabelerini hem günümüz yazısıyla hem günümüz diliyle okuyucuya sunarken... Kitap son derece t...