acem2019delhi.com

Teoman HanBüyük Hun Devleti'nin Kurucusu

Responsive image
“Ben Hun Tanhusu, Teoman Han…Zoru zorladım, zoru kolay kıldım.Gök Tanrı’nın izniyle başarmam gerekenleri bir bir başardım.Yazgı böyleydi. Budunumun yücelmesi, tuğların yükselmesi, bayrağımızın dalgalanması gerekiyordu.Gök böyle buyurmuştu.İnanmakla başladı her şey. Önce ben, oğuşum, boyum, ardından bütün budunum…‘Biz Hun budun, sıradan işler için yaratılmadık! Acun, yönetilmek üzere bizi bekliyor. Devletimizi kuracak, töremizi yerleştirecek ve gücümüzü etkin kılacağız! Devlet olmak, kalıcı olmak bizim kutumuz. Bütün diğer budunlar, uluslar bize uymak zorundalar.’Buna inandım. İnandırdım!Kolay değildi.İlk başladığım günün, başardığım gün olduğunu biliyordum.İlk sözler, ilk uyanlar, ilk inananlar…Sonrası…Birleştik. Birleştikçe güçlendik…Güçlendikçe yayıldık.Devlet olduk.Adımızı silinmez kıldık.Töremizi yıkılmaz kıldık.Ötüken Yış’ı değişmez yurt kıldık.Sonrası…Benim soyumdan gelenler elbette kurduğum devleti daha ötelere taşıyacaklar.Benimle başladı, benim soyumdan gelenlerle sürecek.Gök sonsuzluğunda sonsuz olacak varlığımız.Yüce bir destanın yalnızca bir parçasıyım ben!Ne mutlu…”
YAYIN TARİHİ:
2015-11-09
DOSYA BOYUTU:
5,25
ISBN:
6054125432
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Ahmet Haldun Terzioğlu
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Teoman HanBüyük Hun Devleti'nin Kurucusu PDF

Teoman HanBüyük Hun Devleti'nin Kurucusu harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Ahmet Haldun Terzioğlu. Okuyabilirsin Teoman HanBüyük Hun Devleti'nin Kurucusu sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... Teoman Han için şu an mevcudu olmayanlar ... Asya Hun İmparatorluğu Teoman - Mete Han | Facebook ... . Teoman Han : Büyük Hun Devleti'nin Kurucusu. `Ben Hun Tanhusu, Teoman Han…Zoru zorladım, zoru kolay kıldım.Gök Tanrı`nın izniyle başarmam gerekenleri bir bir başardım.Yazgı böyleydi. 'Biz Hun budun, sıradan işler için yaratılmadık! 17.81 TL. "Ben Hun Tanhusu, Teoman Han… Zoru zorladım, zoru kolay kıldım. Gök Tanrı'nın izniyle başarmam gerekenleri bir bir başardım. Yazgı böyleydi. 18.32 TL. PANAMA YAYINC ... Teoman Han Kimdir? Türk Tarihinde İlk Darbe... ... . Yazgı böyleydi. 18.32 TL. PANAMA YAYINCILIK , Teoman Han Büyük Hun Devleti'Nin Kurucusu için en uygun fiyatı, indirimleri ve kampanyaları KTP Kitabevi'nde bulabilirsiniz. Seni gördüğüme sevindim Kitap-Galerisi - Büyük Hun Devletinin Kurucusu Teoman Han itibaren Ahmet Haldun Terzioğlu. "Ben Hun Tanhusu, Teoman Han. Zoru zorladım, zoru kolay kıldım. ?Ben Hun Tanhusu, Teoman Han... Zoru zorladım, zoru kolay kıldım. Gök Tanrı'nın izniyle başarmam gerekenleri bir bir başardım. Devletimizi kuracak, töremizi yerleştirecek ve gücümüzü etkin kılacağız! Edebiyat/. Tarihi Roman/. Büyük Hun Devletinin Kurucusu Teoman Han. Önce ben, oğuşum, boyum, ardından bütün budunum 'Biz Hun budun, sıradan işler için yaratılmadık! "Ben Hun Tanhusu, Teoman Han… Zoru zorladım, zoru kolay kıldım. Gök Tanrı'nın izniyle başarmam gerekenleri bir bir başardım. Devletimizi kuracak, töremizi yerleştirecek ve gücümüzü etkin kılacağız! Tarihi Roman kategorisinde yer alırken Büyük Hun Devleti'nin Kurucusu Teoman Han epub indirmek için de aynı butonları kullanabilirsiniz. 2012-01-03 yılı ilgili kitabın basım yılıdır ve 6. Baskı 'dır....